Plugins - All in One SEO Pack - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (782 entries)

en: All values are mandatory.
nl: Alle waarden zijn verplicht.

en: Exclude Images
nl: Afbeeldingen uitsluiten

en: Exclude Images in your sitemap.
nl: Afbeeldingen niet opnemen in jouw sitemap

en: %s Click here%s to make these recommended changes.
nl: %s Klik hier%s om de aanbevolen wijzigingen door te voeren.

en: Notice: To avoid problems with your XML Sitemap, we strongly recommend you enable Sitemap Indexes and set the Maximum Posts per Sitemap Page to 1000.
nl: Opmerking: om problemen met jouw XML-sitemap te voorkomen, raden we je ten sterkste aan om het indexeren van de sitemap in te schakelen en het maximale aantal berichten per sitemappagina op 1.000 in te stellen.

en:  Your sitemap has been created with content and images.
nl: Jouw sitemap werd aangemaakt met content en afbeeldingen.

en: Check this if you want to track interactions with the official Facebook and Twitter widgets with Google Analytics.
nl: Kruis dit aan indien je de interacties met de officiële Facebook- en Twitterwidgets wil tracken via Google Analytics.

en: Check this if you want to track how far down a user scrolls a page with Google Analytics.
nl: Kruis dit aan indien je wil tracken via Google Analyics tot welk punt een gebruiker naar beneden scrolt op een pagina.

en: Check this if you want to ensure consistency in URL paths reported to Google Analytics.
nl: Kruis dit aan indien je de consistentie van de URL-paden die aan Google Analytics worden gerapporteerd wil garanderen.

note: translators: The term 'viewport' refers to the area of the page that is visible to the user, see https://www.w3schools.com/css/css_rwd_viewport.asp.
en: Check this if you want to track when elements are visible within the viewport with Google Analytics.
nl: Kruis dit aan indien je wil tracken via Google Analytics welke elementen zichtbaar zijn binnen de viewport (zichtbaar gedeelte van de pagina).

note: translators: 'This option allows users to track media queries, allowing them to find out if users are viewing a responsive layout or not and which layout changes  		have been applied if the browser window has been resized by the user, see https://github.com/googleanalytics/autotrack/blob/master/docs
en: Check this if you want to track media query matching and queries with Google Analytics.
nl: Kruis dit aan indien je media queries (d.w.z. of gebruikers al dan niet gebruik maken van een responsieve layout) en queries wil tracken via Google Analytics.

en: Check this if you want to track how long pages are in visible state with Google Analytics.
nl: Kruis dit aan indien je wil tracken via Google Analytics hoe lang pagina's zichtbaar zijn.

en: Check this if you want to track URL changes for single pages with Google Analytics.
nl: Kruis dit aan indien je URL-wijzigingen wil tracken via Google Analytics voor enkele pagina's.

en: Check this if you want to track events with Google Analytics.
nl: Kruis dit aan indien je gebeurtenissen wil tracken via Google Analytics.

en: Check this if you want to track outbound forms with Google Analytics.
nl: Kruis dit aan indien je uitgaande formulieren wil tracken via Google Analytics.

en: Ensure URL Consistency:
nl: Garandeer URL-consistentie:

en: Track Facebook and Twitter:
nl: Track Facebook en Twitter:

en: Track Page Scrolling:
nl: Track paginascrolling:

en: Track Elements Visibility:
nl: Track zichtbaarheid elementen:

en: Track Media Query:
nl: Track media queries:

en: Track Page Visibility:
nl: Track zichtbaarheid pagina:

en: Track URL Changes:
nl: Track URL-wijzigingen:

en: Track Events:
nl: Track gebeurtenissen:

en: Track Outbound Forms:
nl: Track uitgaande formulieren:

en: %post_month% - The month the page/post was published (localized)
nl: %post_month% - De maand waarin het bericht/pagina werd gepubliceerd (gelokaliseerd)

en: %post_year% - The year the page/post was published (localized)
nl: %post_year% - Het jaar waarin het bericht/pagina werd gepubliceerd (gelokaliseerd)

en: %post_date% - The date the page/post was published (localized)
nl: %post_date% - De datum waarop het bericht/pagina werd gepubliceerd (gelokaliseerd)

en: %post_month% - The month the post was published (localized)
nl: %post_month% - De maand waarin het bericht werd gepubliceerd (gelokaliseerd)

en: %post_year% - The year the post was published (localized)
nl: %post_year% - Het jaar waarin het bericht werd gepubliceerd (gelokaliseerd)

en: %post_date% - The date the post was published (localized)
nl: %post_date% - De datum waarop het bericht werd gepubliceerd (gelokaliseerd)

en: %post_month% - The month the page was published (localized)
nl: %post_month% - De maand waarin de pagina werd gepubliceerd (gelokaliseerd)

en: %post_year% - The year the page was published (localized)
nl: %post_year% - Het jaar waarin de pagina werd gepubliceerd (gelokaliseerd)

en: %post_date% - The date the page was published (localized)
nl: %post_date% - De datum waarop de pagina werd gepubliceerd (gelokaliseerd)

en: There is a new version of %s available. Go to <a href='%s'>the plugins page</a> for details.
nl: Er is een nieuwe versie van %s beschikbaar. Ga naar <a href='%s'>de pluginpagina</a> voor meer details.

en: You must <a href="%s">enter a valid License Key</a> for it to work.
nl: Je moet <a href="%s">een geldige licentiecode invoeren</a> voordat de plugin werkt.

en: %s is almost ready.
nl: %s is bijna klaar.

en: NOINDEX this page/post
nl: NOINDEX deze pagina/bericht

en: NOFOLLOW this page/post
nl: NOFOLLOW deze pagina/bericht

en: Add Social Meta data to your site to deliver closer integration between your website/blog and social media.
nl: Voeg Sociale Meta-gegevens aan je website toe om een betere integratie tussen je website/blog en sociale mediakanalen te bekomen.

en: Select the Twitter Card type to use for this Page or Post, overriding the default setting.
nl: Selecteer de soort Twitterkaart die je wil gebruiken voor deze pagina/bericht. Hiermee overschrijf je de standaardinstelling.

en: Your license has expired. Please %1$s click here %2$s to purchase a new one.
nl: Jouw licentie is verlopen.%1$s Klik hier %2$s om een nieuwe licentie te kopen.

en: Upload Image
nl: Upload afbeelding

en: Feature Request/Bug Report
nl: Functieverzoek/Foutenrapport

en: Enable Facebook Meta for Post Types
nl: Schakel Facebook-meta in voor berichtsoorten

en: Permalink Setting
nl: Permalink-instelling

en: Site Title
nl: Titel website

en: Site Language
nl: Taal website

en: Front Page Displays
nl: Startpagina weergeeft

en: Search Engine Visibility
nl: Zichtbaarheid zoekmachines

en: Check this and your Meta Descriptions for any Post Type will be auto-generated using the Post Excerpt, or the first 320 characters of the post content if there is no Post Excerpt. You can overwrite any auto-generated Meta Description by editing the post or page.
nl: Kruis dit aan en je metabeschrijvingen zullen voor eender welke berichtsoort automatisch gegenereerd worden met behulp van de berichtsamenvatting, of de eerste 160 karatkers van de berichtinhoud indien er geen berichtsamenvatting werd opgegeven. Je kan eender welke automatisch gegenereerde metabeschrijving overschrijven door het bericht of de pagina te bewerken.

en: %description% - This outputs the description you write for each page/post or the autogenerated description, if you have that option enabled. Auto-generated descriptions are generated from the Post Excerpt, or the first 320 characters of the post content if there is no Post Excerpt.
nl: %description% - Hiermee wordt de beschrijving weergeven die je schrijft voor ieder bericht/pagina of de automatisch gegenereerde beschrijving (indien je deze optie hebt ingeschakeld). Automatisch gegenereerde beschrijvingen worden gegenereerd met behulp van de berichtsamenvatting, of de eerste 160 karakters van de berichtinhoud indien er geen berichtsamenvatting werd opgegeven.

en: Video SEO Module
nl: Video SEO-module

en: Post Data
nl: Berichtgegevens

en: Nothing found for %request_words%
nl: Niets gevonden voor %request_words%

en: Access to Video Screencasts
nl: Toegang tot de videohandleidingen

en: Access to Knowledge Center
nl: Toegang tot het kenniscentrum

en: Access to Premium Support Forums
nl: Toegang tot het ondersteuningsforum

en: SEO for Categories, Tags and Custom Taxonomies
nl: SEO voor categorieën, tags en aangepaste taxonomieën

en: Advanced support for e-commerce
nl: Geavanceerde ondersteuning voor e-commerce

en: Advanced support for WooCommerce
nl: Geavanceerde ondersteuning voor WooCommerce

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Email Address
nl: E-mailadres

en:  to upgrade to Pro Version and get:
nl: om te upgraden naar Pro en ontvang:

en: This option will auto generate your meta descriptions from your post content instead of your post excerpt. This is useful if you want to use your content for your autogenerated meta descriptions instead of the excerpt. WooCommerce users should read the documentation regarding this setting.
nl: Deze optie stelt je in staat automatisch metabeschrijvingen te genereren op basis van de inhoud van je bericht of pagina in plaats van de samenvatting. Dit is handig wanneer je jouw content wil gebruiken voor automatisch gegenereerde metabeschrijvingen in plaats van de samenvatting. WooCommerce-gebruikers moeten de documentatie over deze instelling lezen.

en: Use Content For Autogenerated Descriptions:
nl: Gebruik content voor automatisch gegenereerde beschrijvingen:

en: Use Content For Autogenerated OG Descriptions
nl: Gebruik content voor automatisch gegenereerde OG-beschrijvingen

en: This option will auto generate your Open Graph descriptions from your post content instead of your post excerpt. WooCommerce users should read the documentation regarding this setting.
nl: Deze optie stelt je in staat automatisch Open Graph-metabeschrijvingen te genereren op basis van de inhoud van je bericht of pagina in plaats van de samenvatting. WooCommerce-gebruikers moeten de documentatie over deze instelling lezen.

en: Enter your Facebook Admin ID here. You can enter multiple IDs separated by a comma. You can look up your Facebook ID using this tool http://findmyfbid.com/
nl: Hier kan jij jouw Facebook Admin-ID invoeren. Je kan meerdere ID's invoeren door deze te scheiden met een komma. Je kan je Facebook-ID opzoeken met behulp van deze tool: http://findmyfbid.com/

en: Reset %s Settings to Defaults
nl: Reset instellingen voor %s naar standaardwaarden

en: Access to video tutorials about SEO with the Pro version
nl: Toegang tot de videohandleidingen over SEO met de Pro-versie

en: Welcome to version %s. Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack Pro ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
nl: Welkom bij versie %s. Bedankt dat je de meest recente van All in One SEO Pakket Pro draait! Gelieve je instellingen te controleren aangezien we continu nieuwe functies voor je toevoegen!

en: CLICK HERE
nl: KLIK HIER

en: This option will automatically generate Canonical URLs for your entire WordPress installation.  This will help to prevent duplicate content penalties by Google
nl: Deze optie stelt je in staat automatisch canonical-URL's te genereren voor je volledige WordPress-installatie. Zo kan je voorkomen dat Google je site afstraft voor duplicate of onoriginele content.

en: %current_date% - The current date (localized)
nl: %current_date - De huidige datum (lokaal)

en: This displays an SEO News widget on the dashboard.
nl: Dit toont een SEO nieuws widget op het dashboard.

en: Removed empty file %s.
nl: Leeg bestand %s verwijderd.

en: Show SEO News
nl: Toon nieuws over SEO

en: SEO News
nl: SEO-nieuws

en: Continue to the General Settings
nl: Doorgaan naar de Algemene instellingen

en: Click here to %s.
nl: Klik hier om %s.

en: Changes are automatically submitted to search engines.
nl: Wijzigingen worden automatisch doorgegeven aan zoekmachines.

en: Tips for good on-page SEO
nl: Tips voor geweldige on-page SEO

en: Quality guidelines for SEO titles and descriptions
nl: Kwalitatieve richtlijnen voor SEO-titels en -beschrijvingen

en: Set up Google Analytics
nl: Google Analytics instellen

en: Credits
nl: Ons team

en: What&#8217;s New
nl: Nieuwe functies

en: Did You Know?
nl: Wist je dat?

en: Submit an XML Sitemap to Google
nl: Een XML-sitemap indienen bij Google

en: Beginners Guide for Social Meta module
nl: Beginnersgids voor de Sociale Meta-module

en: Get Started
nl: Aan de slag

en: Beginners Guide for XML Sitemap module
nl: Beginnersgids voor de XML-sitemapmodule

en: All in One SEO Pack %s contains new features, bug fixes, increased security, and tons of under the hood performance improvements.
nl: All in One SEO Pack %s bevat nieuwe features, bugfixes, verbeterde beveiliging en heel wat andere prestatieverbeteringen onder de motorkap!

en: Welcome to All in One SEO Pack %s
nl: Welkom bij All in One SEO Pack %s

en: Welcome to All in One SEO Pack
nl: Welkom bij All in One SEO Pack

en: Control SEO on categories, tags and custom taxonomies with the Pro version
nl: Upgrade naar All in One SEO Pack Pro om de SEO van categorieën, tags en aangepaste taxonomieën te beheren.

en: We have complete documentation on every setting and feature
nl: We beschikken over volledige documentatie over iedere instelling en feature van All in One SEO Pack.

en: Beginners Guide for All in One SEO Pack
nl: Beginnersgids voor All in One SEO Pack

en: Project Manager
nl: Projectmanager

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Translate
nl: Vertalen

en: Recent Rockstar Contributors
nl: Recente bijdragers

en: Core Team
nl: Core-team

en: Project Leaders
nl: Projectleider

en: There are many ways you can help support All in One SEO Pack.
nl: Er zijn heel wat manieren waarop je Alles-in-één SEO Pakket kan steunen.

en: Translation contributors and translation editors
nl: Vertalingsbijdragers en -redacteuren

en: Project Lead
nl: Projectleider

en: Development Team
nl: Ontwikkelaar

note: translators: '%1$s' and '%2$s' are used as placeholders and turn the text in between into a clickable link
en: Want to see your name and picture here as a community developer? %1$sClick here%2$s to open an issue on GitHub to report a bug, request a feature or find an issue and submit code!
nl: Wil jij hier ook jouw naam en afbeelding zien als bijdrager? %1$sKlik hier%2$s om een nieuwe issue op GitHub aan te maken om een bug te rapporteren, een functie aan te vragen of ga zelf op zoek naar een probleem en stuur ons de oplossing door. Wie weet sta jij hier binnenkort te pronken!

en: Help translate All in One SEO Pack into your language.
nl: Help ons All in One SEO Pack naar jouw taal te vertalen.

en: Upgrade to All in One SEO Pack Pro to access priority support and premium features.
nl: Upgrade naar All in One SEO Pack om toegang te krijgen tot prioriteitsondersteuning en premium features.

en: Support All in One SEO Pack
nl: Steun All in One SEO Pack

en: All in One SEO Pack is created by a worldwide network of friendly folks like these.
nl: All in One SEO Pack wordt ontwikkeld door een wereldwijd netwerk van geweldige mensen.

en: Custom Twitter Image
nl: Aangepaste Twitter-afbeelding

en: This option lets you upload an image to use as the Twitter image for this Page or Post.
nl: Met deze optie is het mogelijk om een afbeelding op te laden die gebruikt kan worden als Twitter-afbeelding voor deze pagina of bericht.

en: Redirect Attachments to Post Parent:
nl: Stuur bijlagepagina's door naar bronpagina:

en: Redirect attachment pages to post parent.
nl: Verwijs bezoekers van bijlagepagina's door naar de ouderpagina waar de bijlage wordt weergeven.

en: Dynamically creates the XML sitemap instead of using a static file.
nl: Genereert de XML-sitemap dynamisch in plaats van een statisch bestand te gebruiken.

en: <b>Security warning:</b> Your file looks compromised. Please check the file for any script-injection.
nl: <b>Beveiligingswaarschuwing:</b> Je bestand lijkt aangetast te zijn. Gelieve het bestand te controleren op script-injecties of andere bedreigingen.

note: translators: %1$s expands to the number of languages All in One SEO Pack has been translated into. $2%s to the percentage translated of the current language, $3%s to the language name, %4$s and %5$s to anchor tags with link to translation page at translate.wordpress.org
en: All in One SEO Pack has been translated into %1$s languages, but currently the %3$s translation is only %2$s percent complete. %4$s Click here %5$s to help get it to 100 percent.
nl: All in One SEO Pack werd vertaald naar %1$s talen, maar momenteel is de %3$s vertaling slechts %2$s procent voltooid. %4$s Klik hier %5$s om ons te helpen en de vertaling te voltooien.

en: Sorry, you can't do that. Please choose a platform and then click Analyze or Convert.
nl: Sorry, maar dat kan je niet doen. Gelieve een platform te kiezen en daarna te klikken op 'Analyseren' of 'Converteren'.

en: Convert
nl: Converteren

en: New in 2.4: Improved support for taxonomies, Woocommerce and massive performance improvements under the hood! Please review your settings on each options page!
nl: Nieuw in 2.4: Verbeterde ondersteuning voor taxonomieën, WooCommerce en belangrijke prestatieverbeteringen onder de motorkap. Gelieve je instellingen op elke pagina opnieuw na te gaan!

en: Analyze
nl: Analyseren

en: Themes
nl: Thema's

en: Choose platform:
nl: Kies platform:

en: Import SEO data from:
nl: Importeer SEO-data van:

en: Before performing an import, we strongly recommend that you make a backup of your site. We use and recommend %s BackupBuddy %s for backups.
nl: Voordat je de importatie-procedure start raden we je  aan om een backup te maken van je website. Persoonlijk gebruiken en raden we %s BackupBuddy %s aan voor WordPress-backups.

en: Click "Convert" to perform the import. After the import has completed, you will be alerted to how many records were imported, and how many records had to be ignored, based on the criteria above.
nl: Klik op 'Converteren' om de importatie-procedure te starten. Nadat het importeren voltooid is, zal de plugin aangeven hoeveel instellingen gewijzigd en genegeerd werden, afhankelijk van de criteria die hierboven werden opgegeven.

en: Please Note:
nl: Opmerking:

en: Use the drop down below to choose which plugin or theme you wish to import SEO data from.
nl: Gebruik het dropdown-menu om de plugin of het thema te selecteren waarvan je de SEO-data wil importeren.

en: Some plugins and themes do not share similar data, or they store data in a non-standard way. If we cannot import this data, it will remain unchanged in your database. Any compatible SEO data will be displayed for you to review. If a post or page already has SEO data in All in One SEO Pack, we will not import data from another plugin/theme.
nl: Sommige plugins en thema's delen geen data of slaan data op op een niet-gestandaardiseerde manier. Hierdoor kunnen we geen data importeren en zal je database onveranderd blijven. Alle compatibele SEO-data zal opgesomd worden en kan je daarna beoordelen. Als een bericht of pagina reeds SEO-data door All in One SEO Pack gebruikt zullen we GEEN data van een andere plugin of thema importeren of de bestaande data overschrijven.

en: Click "Analyze" for a list of SEO data that can be imported into All in One SEO Pack, along with the number of records that will be imported.
nl: Klik op 'Analyseren' om een lijst met SEO-data te genereren die geïmporteerd kan worden naar All in One SEO Pack, samen met het aantal records die geïmporteerd kunnen worden.

en: Compatible data:
nl: Compatibele data:

en: Conversion Results
nl: Conversieresultaten

en: Import SEO Settings
nl: Importeer SEO-instellingen

en: <p>Analyzing records in a %s to %s conversion&hellip;
nl: <p>Records analyseren voor een %s naar %s conversie&hellip;

en: Sorry, something went wrong. Please try again
nl: Sorry, iets ging verkeerd. Probeer opnieuw.

en: Analysis Results
nl: Resultaten

en: SEO Data Import
nl: Importatie SEO-data

en: Import SEO Data
nl: Importeer SEO-data

en: All in One SEO has been deactivated
nl: All in One SEO Pack werd gedeactiveerd

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
nl: De plugin All in One SEO Pack werd gedetecteerd. Wil je de %sinstellingen importeren%s?

en: The plugin Yoast SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s into All in One SEO Pack?
nl: De plugin Yoast SEO werd gedetecteerd. Wil je de %sinstellingen importeren%s naar All in One SEO Pack?

en: Pro Version Only
nl: Enkel voor de gebruikers van All in One SEO Pack

en: We've detected you're running WooCommerce.
nl: We hebben ontdekt dat je WooCommerce gebruikt.

en: %s Upgrade%s to All in One SEO Pack Pro for increased SEO compatibility for your products.
nl: %s Upgrade%s naar All in One SEO Pack om de SEO-compatibiliteit van je producten te verbeteren.

note: Description of the plugin/theme
en: Out-of-the-box SEO for your WordPress blog. Features like XML Sitemaps, SEO for custom post types, SEO for blogs or business sites, SEO for ecommerce sites, and much more. More than 30 million downloads since 2007.
nl: Out-of-the-box SEO voor jouw WordPress-blog. Functies zoals de XML-sitemap, SEO voor aangepaste berichtsoorten, SEO voor blogs of bedrijfssites, SEO voor e-commerce sites en nog veel meer. Méér dan 30 miljoen downloads sinds 2007.

en: Manage Licenses
nl: Licenties beheren

en: Use Custom Blocklists
nl: Gebruik gepersonaliseerde blacklists

en: Block Referral Spam using HTTP
nl: Blokkeer referral spam met HTTP

en: Block Bad Bots using HTTP
nl: Blokkeer bad bots met HTTP

en: Block Referral Spam using HTTP.
nl: Blokkeer referral spam met HTTP.

en: Create and manage your Video Sitemap using this feature and submit your Video Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
nl: Creëer en beheer je video-sitemap met deze feature en dien je video-sitemap in bij Google, Bing, Yahoo en Ask.com.

en: Image SEO
nl: Afbeelding-SEO

en: Notice:
nl: Opmerking:

en: Finished scanning posts
nl: Scannen van posts voltooid

en: License Key is not set yet or invalid.
nl: Licentiesleutel nog niet ingesteld of ongeldig.

note: translators: Please mind the space at the beginning of the string.
en:  Need a license key?
nl:  Licentiesleutel nodig?

en: Purchase one now
nl: Ga nu naar onze webshop!

en: You do not have access to this page; try logging in as an administrator.
nl: Je hebt geen toegang tot deze pagina; probeer in te loggen als administrator.

en: Enable this option to only allow access to your sitemap by site administrators and major search engines.
nl: Schakel deze optie aan om enkel toegang tot je sitemap te verschaffen aan administrators en de belangrijkste zoekmachines.

en: If checked, only posts that have videos in them will be displayed on the sitemap.
nl: Indien aangekruist zullen enkel berichten die video's bevatten opgenomen worden in de sitemap.

en: Press the Scan button to scan your posts for videos! Do this if video content from a post or posts is not showing up in your sitemap.
nl: Druk op 'Scannen' om je berichten te scannen voor video's. Doe dit als de video-content van je berichten niet werd opgenomen in de sitemap.

en: Scan Posts For Videos
nl: Scan berichten voor video's

en: Show Only Posts With Videos
nl: Toon enkel berichten met video's

en: Restrict Access to Video Sitemap
nl: Beveiligde toegang tot video-sitemap

en: Upgrade to Pro
nl: Upgraden naar Pro

en: Documentation
nl: Documentatie

en: SEO Settings
nl: SEO-instellingen

en: %taxonomy_title% - The original title of the taxonomy
nl: %taxonomy_title% - De originele titel van de taxonomie

en: %taxonomy_description% - The description of the taxonomy
nl: %taxonomy_description% - De beschrijving van de taxonomie

en: Debug String
nl: Debug string

en: About
nl: Over

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack Pro ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
nl: Bedankt om de meest recente versie van All in One SEO Pack Pro te gebruiken! Gelieve je instellingen even na te gaan aangezien we constant nieuwe features toevoegen!

en: SEO on only these taxonomies:
nl: SEO enkel voor deze taxonomieën:

en: Taxonomy Title Format:
nl: Titelindeling taxonomie:

en: Support Forum
nl: Ondersteuningsforum

en: License Key:
nl: Licentiecode:

en: This will be the license key received when the product was purchased. This is used for automatic upgrades.
nl: Hier voer je de licentiecode in die je ontving toen je het product gekocht hebt. Deze wordt gebruikt om de plugin automatisch te updaten.

en: Use these checkboxes to select which Taxonomies you want to use All in One SEO Pack with.
nl: Kruis deze vakjes aan om de taxonomieën te selecteren waarvoor je All in One SEO Pack wil gebruiken.

en: You can %s click here%s to go to your reading settings and toggle your blog visibility.
nl: Je kan %shier klikken%s om naar je leesinstellingen te gaan en de zichtbaarheid van je blog te wijzigen.

en: Warning: You're blocking access to search engines.
nl: Waarschuwing: je ontzegt zoekmachines de toegang tot je sitemap.

en: Facebook Admin ID
nl: Facebook Admin-ID

en: Facebook App ID
nl: Facebook App-ID

en: Enter your Facebook App ID here. Information about how to get your Facebook App ID can be found at https://developers.facebook.com/docs/apps/register
nl: Voer je Facebook App-ID hier in. Informatie over hoe je je Facebook App-ID kan achterhalen vind je terug op https://developers.facebook.com/docs/apps/register

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: URL to the page.
nl: URL naar de pagina.

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: priority
nl: prioriteit

en: frequency
nl: frequentie

en: homepage
nl: startpagina

en: taxonomies
nl: taxonomieën

en: archive pages
nl: archiefpagina's

en: Priorities
nl: Prioriteiten

en: Manually set the priority for the
nl: Stel manueel de prioriteit in voor de

en: Manually set the frequency for the
nl: Stel manueel de frequentie in voor de

en:  Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Couldn't rename file %s!
nl: Kon bestand %s niet hernoemen!

en: Deleted %s.
nl: %s verwijderd.

en: Potential conflict with unknown file %s.
nl: Potentieel conflict met onbekend bestand %s.

en: compressed
nl: gecomprimeerd

en: dynamic
nl: dynamisch

en: static
nl: statisch

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, unable to access via wp_remote_get().
nl: Kon %s niet op de hoogte brengen over de wijzigingen aan je sitemap op %s, kon geen toegang verkrijgen via wp_remote_get().

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, error code %s.
nl: Kon %s niet op de hoogte brengen over de wijzigingen aan je sitemap op %s, foutcode %s.

en: Delete Conflicting Files
nl: Verwijder conflicterende bestanden

en: Rename Conflicting Files
nl: Hernoem conflicterende bestanden

en: Couldn't find file %s!
nl: Kon bestand %s niet vinden!

en: Renamed %s to %s.
nl: Naam gewijzigd van %s naar %s.

en: Warning: dynamic sitemap generation must have permalinks enabled.
nl: Waarschuwing: permalinks moeten ingeschakeld zijn voordat je de dynamische sitemap-generatie kunt inschakelen.

en: Warning: your privacy settings are configured to ask search engines to not index your site; you can change this under %s for your blog.
nl: Waarschuwing: je privacy-instellingen zijn zodanig ingesteld dat zoekmachines je website niet kunnen indexeren; je kan dit wijzigen in het %s tabblad.

en: Privacy Settings
nl: Privacy-instellingen

en: Reading Settings
nl: Leesinstellingen

en: Dynamic sitemap generation does not appear to be using the correct rewrite rules; please disable any other sitemap plugins or functionality on your site and reset your permalinks.
nl: Het lijkt erop dat de dynamische sitemapgeneratie niet de juiste rewrite-regels gebruikt; gelieve andere sitemap-plugins en functies op je site die de sitemap beïnvloeden uit te schakelen en je permalinks te resetten.

en: Update Sitemap
nl: Update sitemap

en:  Post Type
nl: Berichtsoort

en: All Taxonomies
nl: Alle taxonomieën

en: All Post Types
nl: Alle berichtsoorten

en: Media / Attachments
nl: Media | bijlages

en: Daily scheduled sitemap check has finished.
nl: Dagelijkse sitemapcontrole voltooid.

en: Once Monthly
nl: Enkel maandelijks

en: Once Weekly
nl: Enkel wekelijks

en: Frequencies
nl: Frequentie

en: Excluded Items
nl: Items uitsluiten

en: Excluded Pages
nl: Pagina's uitsluiten

en: Excluded Categories
nl: Categorieën uitsluiten

en: Add URL
nl: Voeg URL toe

en: Additional Pages
nl: Bijkomende pagina's

en: Last Modified
nl: Laatst bijgewerkt

en: Page Frequency
nl: Paginafrequentie

en: Page Priority
nl: Paginaprioriteit

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Enter information below for any additional links for your sitemap not already managed through WordPress.
nl: Voer hieronder informatie in voor eender welke bijkomende links die nog niet aan je sitemap werden toegevoegd en beheerd via WordPress.

en: Manually set the %s of your %s.
nl: Stel de %s van je %s manueel in.

en: author pages
nl: auteurpagina's

en: Do Not Override
nl: Niet overschrijven

en: Sitemap Status
nl: Status sitemap

en: Dynamically Generate Sitemap
nl: Genereer dynamische sitemap

en: Link From Virtual Robots.txt
nl: Link van virtueel Robots.txt-bestand

en: Create Compressed Sitemap
nl: Genereer gecomprimeerde sitemap

en: Include Author Pages
nl: Voeg auteurpagina's toe

en: Include Date Archive Pages
nl: Voeg datumarchiefpagina's toe

en: Post Types
nl: Berichtsoorten

en: Enable Sitemap Indexes
nl: Sitemap-indexering inschakelen

en: No Schedule
nl: Geen planning

en: Schedule Updates
nl: Updates plannen

en: Filename Prefix
nl: Prefix bestandsnaam

en: Entries from these categories will be excluded from the sitemap.
nl: Berichten uit deze categorieën zullen niet worden opgenomen in de sitemap.

en: Last modified date of the page.
nl: Laatst geüpdatet.

en: The frequency of the page.
nl: Frequentie van de pagina.

en: The priority of the page.
nl: Prioriteit van de pagina.

en: view your sitemap
nl: bekijk je sitemap.

en: Use page slugs or page IDs, seperated by commas, to exclude pages from the sitemap.
nl: Gebruik slugs of pagina-ID's, gescheiden door komma's, om pagina's van de sitemap uit te sluiten.

en: Select Individual
nl: Afzonderlijk selecteren

en: Maximum Posts Per Sitemap Page
nl: Maximaal aantal berichten per sitemappagina

en: Warning: a static sitemap '%s' generated by All in One SEO Pack %s on %s already exists that may conflict with dynamic sitemap generation.
nl: Waarschuwing: een statische sitemap '%s' werd gegenereerd door All in One SEO Pack %s op %s bestaat al en kan voor conflicten zorgen met de dynamische sitemap-generatie.

en: Legend
nl: Legende

en: Active Theme
nl: Actief thema

en: Sent to %s.
nl: Verstuurd naar %s.

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: Version
nl: Versie

en: Author
nl: Auteur

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: No limit
nl: Geen limiet

en: Raise memory limit
nl: Verhoog geheugenlimiet

en: Organization
nl: Organisatie

en: Person
nl: Persoon

en: Image
nl: Afbeelding

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Performance
nl: Prestaties

en: Coming Soon...
nl: Binnenkort...

en: Slug may not be empty!
nl: Slug mag niet leeg zijn!

en: Revisions
nl: Revisies

en: Unauthorized access; try reloading the page.
nl: Ongeautoriseerde toegang; probeer de pagina te herladen.

en: Article
nl: Artikel

en: Movie
nl: Film

en: Food
nl: Eten

en: Book
nl: Boek

en: State Province
nl: Provincie

en: City
nl: Stad

en: Country
nl: Land

en: Sports Team
nl: Sportteam

en: Government
nl: Overheid

en: University
nl: Universiteit

en: Actor
nl: Acteur

en: Athlete
nl: Atleet

en: Musician
nl: Muzikant

en: Profile
nl: Profiel

en:  characters. Most search engines use a maximum of %s chars for the %s.
nl: karakters. De meeste zoekmachines hanteren een maximum van %s karakters voor de %s.

en: Activity
nl: Activiteit

en: Company
nl: Bedrijf

en: Cafe
nl: Café

en: Sports League
nl: Sportcompetitie

en: Memory usage
nl: Geheugengebruik

en: Welcome to Version %s!
nl: Welkom bij versie %s!

en: What Does This Mean?
nl: Wat betekent dit?

en: Places a link to your Sitemap.xml into your virtual Robots.txt file.
nl: Plaats een link in je sitemap.xml naar je virtuele Robots.txt-bestand.

en: Include Author Archives in your sitemap.
nl: Voeg auteursarchieven aan je sitemap toe.

en: Include Date Archives in your sitemap.
nl: Voeg datumarchieven aan je sitemap toe.

en: Select which taxonomy archives appear in your sitemap
nl: Selecteer welke taxonomie-archieven in je sitemap voorkomen.

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
nl: Selecteer welke berichtsoorten in je sitemap voorkomen.

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
nl: Stelt je in staat om het maximale aantal berichten in een sitemap op te geven (max. 50.000).

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. Enable this only if your sitemap contains over 50,000 URLs or the file is over 5MB in size.
nl: Organiseer de inhoud van je sitemap in verschillende bestanden. Schakel dit enkel aan als je sitemap meer dan 50.000 URL's bevat of het bestand meer dan 5MB groot is.

en: Notify search engines based on the selected schedule, and also update static sitemap daily if in use. (this uses WP-Cron, so make sure this is working properly on your server as well)
nl: Breng zoekmachines op de hoogte op basis van een vast tijdsinterval. Hierbij wordt de sitemap dagelijks geüpdatet wanneer deze statisch is. Dit maakt gebruik van WP-Cron, dus zorg ervoor dat dit correct werkt op je server.

en: XML Sitemap
nl: XML-sitemap

en: More Information
nl: Meer informatie

en: The red indicator means that the syntax is invalid for a robots.txt file.
nl: De rode indicator geeft aan dat de indeling ongeldig is voor een Robots.txt-bestand.

en: The yellow indicator means that a non-standard extension was recognized; not all crawlers may recognize it or interpret it the same way. The Allow and Sitemap directives are commonly used by Google and Yahoo.
nl: De gele indicator geeft aan dat een ongewone extensie ontdekt werd; niet alle crawlers zullen deze herkennen of op dezelfde manier interpreteren. De allow- en sitemap-richtlijnen worden doorgaans gebruikt door Google en Yahoo.

en: Proposed Changes
nl: Voorgestelde wijzigingen

en: Current File
nl: Huidig bestand

en: Your Robots.txt file has been optimized.  Here are the results and recommendations.  Click the Update Robots.txt File button below to write these changes to your Robots.txt file.  Click the Disregard Changes button to ignore these recommendations and keep your current Robots.txt file.
nl: Je Robots.txt-bestand werd geoptimaliseerd. Hieronder vind je de resultaten en suggesties terug. Klik op 'Update Robots.txt-bestand' om de wijzigingen door te voeren. Klik op 'Wijzigingen negeren' om de aangeraden wijzigingen te negeren en je huidig Robots.txt-bestand te behouden.

en: Optimize your Robots.txt File
nl: Optimaliseer je Robots.txt-bestand

en: Create a Robots.txt File
nl: Creëer een Robots.txt-bestand

en: Optimize
nl: Optimaliseren

en: Disregard Changes
nl: Wijzigingen negeren

en: Update Robots.txt File
nl: Update Robots.txt-bestand

en: Delete Robots.txt File
nl: Verwijder Robots.txt-bestand

en: Save Robots.txt File
nl: Robots.txt-bestand opslaan

en: Add Rule
nl: Regel toevoegen

en: Generate Robots.txt
nl: Genereer Robots.txt-bestand

en: Directory Path
nl: Adres

en: Rule Type
nl: Soort regel

en: Submit
nl: Indienen

en: E-mail debug information
nl: E-mail debug-informatie

en: Error: please enter an e-mail address before submitting.
nl: Fout: voer eerst een e-mailadres in.

en: Failed to send to %s.
nl: Versturen naar %s mislukt.

en: SFWD Debug Mail From Site %s.
nl: SFWD debug mail van site %s.

en: Form submission error: verification check failed.
nl: Fout bij inzenden formulier: verificatie gefaald.

en: WordPress DB Version
nl: WordPress DB-versie

en: WordPress Version
nl: WordPress-versie

en: Home URL
nl: Startpagina-URL

en: Site URL
nl: Site-URL

en: PHP XML support
nl: PHP XML-ondersteuning

en: PHP IPTC support
nl: PHP IPTC-ondersteuning

en: PHP Exif support
nl: PHP EXIF-ondersteuning

en: PHP Max Post Size
nl: PHP max. berichtgrootte

en: PHP Max Upload Size
nl: PHP max. uploadgrootte

en: PHP Memory Limit
nl: PHP-geheugenlimiet

en: PHP Allow URL fopen
nl: PHP allow URL fopen

en: PHP Version
nl: PHP-versie

en: SQL Mode
nl: SQL-modus

en: MYSQL Version
nl: MYSQL-versie

en: Off
nl: Af

en: Raise execution time
nl: Verhoog executietijd

en: This setting allows you to raise your PHP execution time to a reasonable value.
nl: Deze instelling stelt je in staat om de PHP-executietijd naar een redelijke waarde te verhogen.

en: This setting allows you to raise your PHP memory limit to a reasonable value. Note: WordPress core and other WordPress plugins may also change the value of the memory limit.
nl: Deze instelling stelt je in staat om het PHP-geheugenlimiet naar een redelijke waarde te verhogen. Opmerking: de WordPress Core en andere WordPress-plugins kunnen de waarde van het geheugenlimiet ook wijzigen.

en: Choose a default value that best describes the content of your post type.
nl: Kies een standaardwaarde die de inhoud van je bericht het best omschrijft.

en: Scan Now
nl: Nu scannen

en: Default
nl: Standaard

en: Image Settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: Social Settings
nl: Sociale Meta-instellingen

en: Associated Name
nl: Geassocieerde naam

en: Person or Organization?
nl: Persoon of organisatie?

en: Article Tags
nl: Artikeltags

en: Article Section
nl: Artikelsectie

en: Debug This Post
nl: Debug deze post

en: Use Post Tags In Article Tags
nl: Gebruik berichttags in artikeltags

en: Use Categories In Article Tags
nl: Gebruik categorieën in artikeltags

en: Use Keywords In Article Tags
nl: Gebruik trefwoorden in artikeltags

en: Automatically Generate Article Tags
nl: Automatische generatie artikeltags

en: Twitter Domain
nl: Twitter-domein

en: Show Twitter Author
nl: Twitter-auteur weergeven

en: Twitter Site
nl: Twitter-website

en: Twitter Card Type
nl: Soort Twitterkaart

en: Summary Large Image
nl: Standaard Twitterkaart met grote afbeelding

en: Summary
nl: Standaard Twitterkaart

en: Default Twitter Card
nl: Standaard Twitterkaart

en: Custom Video
nl: Aangepaste video

en: Custom Image
nl: Aangepaste afbeelding

en: Use Custom Field For Image
nl: Gebruik aangepast veld voor afbeelding

en: Default Image Height
nl: Standaardhoogte afbeelding

en: Default Image Width
nl: Standaardbreedte afbeelding

en: Default OG:Image
nl: Standaard OG:afbeelding

en: Use Default If No Image Found
nl: Gebruik standaard indien geen afbeelding werd gedetecteerd

en: First Available Image
nl: Eerste beschikbare afbeelding

en: Post Author Image
nl: Bericht-auteursafbeelding

en: Image From Custom Field
nl: Afbeelding van aangepast veld

en: First Image In Content
nl: Eerste afbeelding in content

en: First Attached Image
nl: Eerste bijgevoegde afbeelding

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Default Image
nl: Standaardafbeelding

en: Home Image
nl: Startpagina-afbeelding

en: Home Description
nl: Startpaginabeschrijving

en: Home Title
nl: Startpaginatitel

en: Site Name
nl: Naam website

en: Run Shortcodes In Description
nl: Voer shortcodes in beschrijving uit

en: Run Shortcodes In Title
nl: Voer shortcodes in titel uit

en: Scan Header
nl: Scan header

en:  characters. Open Graph allows up to a maximum of %s chars for the %s.
nl: karakters. Open Graph laat een maximum van %s karakters toe voor de %s.

en: Add the name of the person or organization who owns these profiles.
nl: Voeg de naam van de persoon of organisatie toe die deze profielen beheert.

en: Add URLs for your website's social profiles here (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn), one per line.
nl: Voeg URL's toe voor de sociale profielen van je website (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn), één per lijn.

en: Allows your authors to be identified by their Facebook pages as content authors on the Opengraph meta for their articles.
nl: Geef je auteurs toestemming om via hun Facebookpagina geïdentificeerd te worden als auteur in de Open Graph-meta van hun artikels.

en: Link articles to the Facebook page associated with your website.
nl: Link artikels met de Facebookpagina die gekoppeld is aan je website.

en: This Open Graph meta allows you to add a list of keywords that best describe this content.
nl: Deze Open Graph-meta stelt je in staat een lijst met trefwoorden toe te voegen die de inhoud van het artikel het best omschrijven.

en: This Open Graph meta allows you to add a general section name that best describes this content.
nl: Deze Open Grap-meta stelt je in staat een algemene sectienaam toe te voegen die deze inhoud het best omschrijft.

en: Press this button to have Facebook re-fetch and debug this page.
nl: Druk op deze knop om Facebook de pagina opnieuw te laten opvragen en deze te debuggen.

en: Select the Open Graph type that best describes the content of this Page or Post.
nl: Selecteer de Open Graph-categorie die het best de inhoud van dit bericht of deze pagina omschrijft.

en: This is the Open Graph description of this Page or Post.
nl: Dit is de Open Graph-beschrijving van dit bericht of deze pagina.

en: This is the Open Graph title of this Page or Post.
nl: Dit is de Open Graph-titel van dit bericht of deze pagina.

en: Use post tags in generated article tags.
nl: Gebruik berichttags in automatisch gegenereerde artikeltags.

en: Use keywords in generated article tags.
nl: Gebruik trefwoorden in automatisch gegenereerde artikeltags.

en: Automatically generate article tags for Facebook type article when not provided.
nl: Genereer automatisch artikeltags voor Facebookberichten wanneer deze niet manueel werden opgegeven.

en: Enter the name of your website here.
nl: Voer de naam van je website hier in.

en: Allows your authors to be identified by their Twitter usernames as content creators on the Twitter cards for their posts.
nl: Geef je auteurs toestemming om geïdentificeerd te worden als auteur via hun Twitter-gebruikersnaam op de Twitterkaarten voor hun berichten.

en: Enter the Twitter username associated with your website here.
nl: Voer de Twitter-gebruikersnaam in die gekoppeld is aan je website.

en: Enter the height for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
nl: Voer de hoogte in voor je Open Graph-video in pixels (bv. 600).

en: Enter the width for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
nl: Voer de breedte in voor je Open Graph-video in pixels (bv. 600).

en: This option lets you specify a link to the Open Graph video used on this Page or Post.
nl: Deze optie stelt je in staat een link op te geven naar de Open Graph-video die gebruikt wordt op deze pagina of dit bericht.

en: Enter the height for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
nl: Voer de hoogte in voor je Open Graph-afbeelding in pixels (bv. 600).

en: Enter the width for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
nl: Voer de breedte in voor je Open Graph-afbeelding in pixels (bv. 600).

en: This option lets you upload an image to use as the Open Graph image for this Page or Post.
nl: Deze optie stelt je in staat een afbeelding te uploaden als Open Graph-afbeelding voor deze pagina of dit bericht.

en: This option lets you select the Open Graph image that will be used for this Page or Post, overriding the default settings.
nl: Deze optie stelt je in staat de Open Graph-afbeelding te selecteren die gebruikt wordt voor deze pagina of dit bericht, waarbij de standaardinstellingen overschreven worden.

en: Enter the name of a custom field (or multiple field names separated by commas) to use that field to specify the Open Graph image on Pages or Posts.
nl: Voer de naam van een aangepast veld in (of meerdere veldnamen, gescheiden door komma's) om dat veld te gebruiken om de Open Graph-afbeelding voor berichten of posts in te stellen.

en: This option lets you set a default height for your images, where unspecified.
nl: Deze optie stelt je in staat de standaardhoogte in te stellen voor je afbeeldingen.

en: This option lets you set a default width for your images, where unspecified.
nl: Deze optie stelt je in staat de standaardbreedte in te stellen voor je afbeeldingen.

en: This option lets you fall back to the default image if no image could be found above.
nl: Deze optie zorgt ervoor dat de standaardafbeelding gebruikt wordt als er geen andere afbeelding gedetecteerd werd.

en: This option lets you choose which image will be displayed by default for the Open Graph image. You may override this on individual posts.
nl: Deze optie stelt je in staat te kiezen welke afbeelding standaard weergeven wordt als Open Graph-afbeelding. Je kan deze instellingen overschrijven voor individuele posts.

en: The Home Description is the Open Graph description for your home page.
nl: De startpaginabeschrijving is de Open Graph-beschrijving die gebruikt wordt voor je startpagina.

en: The Home Title is the Open Graph title for your home page.
nl: De startpaginatitel is de Open Graph-titel die gebruikt wordt voor je startpagina.

en: The Site Name is the name that is used to identify your website.
nl: De sitenaam is de naam die gebruikt wordt om je website te identificeren.

en: TV Show
nl: Televisieserie

en: Song
nl: Muziek

en: Game
nl: Videospel

en: Drink
nl: Drank

en: Landmark
nl: Bezienswaardigheid

en: Public Figure
nl: Publiek figuur

en: Politician
nl: Politiek figuur

en: Director
nl: Directeur

en: Non Profit
nl: VZW

en: Update Options
nl: Instellingen bijwerken

en: Options Reset.
nl: Instellingen herstellen.

en: Security Check - If you receive this in error, log out and back in to WordPress
nl: Beveiligingscontrole - Als deze fout optreedt, log dan even uit en meld je opnieuw aan in WordPress.

en: Click for Help!
nl: Klik hier voor hulp!

en: Click here for documentation on this setting
nl: Klik hier voor documentatie over deze instelling

en: <b>Warning:</b> This following post could not be found: <b>"%s"</b>
nl: <b>Waarschuwing:</b> Het volgende bericht kon niet gevonden worden: <b>"%s"</b>

en: <b>Warning:</b> Line not matched: <b>"%s"</b>, On Line: <b>%s</b>
nl: <b>Waarschuwing:</b> Regel komt niet overeen: <b>"%s"</b>, Op Regel: <b>%s</b>

en: You may change this by activating or deactivating
    						modules in the Feature Manager.
nl: Je kan dit veranderen door modules te (de)activeren in de Feature Manager.

en: There are no other modules currently loaded!
nl: Er zijn momenteel geen andere modules actief!

en: Export
nl: Exporteren

en: Import
nl: Importeren

en: Please refer to the document for each tool for help in using these to debug your social meta.
nl: Gelieve de documentatie voor iedere tool raad te plegen om je social meta te debuggen.

en: Duplicate %s Meta
nl: Duplicate %s meta

en: Row %s not found; no rows were deleted.
nl: Rij %s niet gevonden; geen rijen werden verwijderd.

en: Insert time
nl: Voer tijd in

en: Please wait...
nl: Gelieve even geduld te hebben...

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Save
nl: Opslaan

en: Post
nl: Bericht

en: Edit
nl: Bewerken

en: SEO Keywords
nl: SEO-trefwoorden

en: SEO Description
nl: SEO-beschrijving

en: SEO Title
nl: SEO-titel

en: Update robots.txt
nl: Update robots.txt-bestand

en: Edit robots.txt
nl: Bewerk robots.txt-bestand

en: Edit .htaccess
nl: Bewerk .htaccess

en: Edit Robots.txt
nl: Bewerk Robots.txt-bestand

en: Reset Features
nl: Reset features

en: Update Features
nl: Features bijwerken

en: Video Sitemap
nl: Video-sitemap

en: Stop badly behaving bots from slowing down your website.
nl: Blokkeer robots en crawlers die je site vertragen.

en: Edit your robots.txt file and your .htaccess file to fine-tune your site.
nl: Bewerk je Robots.txt-bestand en je .htaccess-bestand om je website te fine-tunen.

en: Generate and validate your robots.txt file to guide search engines through your site.
nl: Genereer en valideer je Robots.txt-bestand om zoekmachines te gidsen doorheen je website.

en: Social Meta
nl: Sociale Meta

en: Create and manage your XML Sitemaps using this feature and submit your XML Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
nl: Genereer en beheer je XML-sitemaps met deze feature en dien je XML-sitemap in bij Google, Bing, Yahoo en Ask.com.

en: XML Sitemaps
nl: XML-sitemaps

en: Main Settings
nl: Algemene instellingen

en: Help
nl: Hulp

en: Join Our Mailing List
nl: Meld je aan voor onze nieuwsbrief

en: Upgrade To Pro
nl: Upgrade naar Pro

en: Edit SEO
nl: SEO bewerken

en: Connect With Google Analytics
nl: Verbinden met Google Analytics

en: Remove Stored Credentials
nl: Verwijder opgeslagen gegevens

en: Disconnect From Google Analytics
nl: Koppeling met Google Analytics verbreken

en: Getting started? Read the Beginners Guide
nl: Nog geen ervaring? Lees de beginnersgids

en: Watch video tutorials
nl: Bekijk onze videohandleidingen

en: View the Changelog
nl: Wijzigingenlogboek bekijken

en: UPGRADE TO PRO VERSION
nl: UPGRADEN NAAR PRO-VERSIE

en: Pro Version
nl: Pro-versie

en: Reset Dismissed Notices
nl: Verborgen meldingen herstellen

en: Default - nofollow
nl: standaard - nofollow

en: Default - noindex
nl: standaard - noindex

en: Reset ALL Settings to Defaults
nl: Reset ALLE Instellingen naar hun standaardwaarden

en: Reset General Settings to Defaults
nl: Herstel algemene instellingen naar standaardinstellingen

en: Review Your Settings
nl: Controleer je instellingen

en: %%tax_%s%% - This post's associated %s taxonomy title
nl: %%tax_%s%% - Het bericht is gekoppeld aan de taxonomietitel %s

en: %post_title% - The original title of the post.
nl: %post_title% - De originele titel van het bericht.

en: Title Format:
nl: Titelindeling:

en: Everywhere Else
nl: Overal anders

en: Front Page
nl: Startpagina

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Noindex Settings
nl: Noindex-instellingen

en: Use categories in generated article tags.
nl: Gebruik categorieën in gegenereerde artikeltags.

en: You may choose to export settings from active modules, and content from post data.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
nl: Je kan kiezen om de instellingen van de actieve modules en berichten te importeren. <br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Klik hier voor documentatie over deze instelling</a>

en: No
nl: Geen

en: Join our mailing list for tips, tricks, and WordPress secrets.
nl: Schrijf je in op onze nieuwsbrief om tips & tricks voor WordPress te ontvangen!

en: Read the All in One SEO Pack user guide
nl: Lees de gebruikershandleiding

en: Use output buffering to ensure that the title gets rewritten. Enable this option if you run into issues with the title tag being set by your theme or another plugin.
nl: Maak gebruik van output-buffering om er zeker van te zijn dat de titel herschreven wordt. Schakel deze optie aan indien je problemen ervaart en de titeltag door je thema of een andere plugin wordt ingesteld.

en: Use the system default
nl: Gebruik de standaarwaarde

en: Create a compressed sitemap file in .xml.gz format.
nl: Genereert een gecomprimeerd sitemapbestand in .xml.gz formaat.

en: Select OG:Image Source
nl: Selecteer bron OG:afbeelding

en: This option sets a default image that can be used for the Open Graph image. You can upload an image, select an image from your Media Library or paste the URL of an image here.
nl: Deze optie stelt je in staat de standaardafbeelding in te stellen die gebruikt kan worden als Open Graph-afbeelding. Je kan een afbeelding uploaden, een foto selecteren in de mediabibliotheek of een afbeelding-URL plakken in dit veld.

en: Social Profile Links
nl: Links naar sociale profielen

en: Are the social profile links for your website for a person or an organization?
nl: Zijn deze sociale profielen van een persoon of een organisatie?

en: Facebook Object Type
nl: Facebook-objectsoort

en: Cause
nl: Goed doel

en: Object Type
nl: objectsoort

en: Twitter Settings
nl: Instellingen m.b.t. Twitter

en: Facebook Settings
nl: Instellingen m.b.t. Facebook

en: Run shortcodes that appear in social description meta tags.
nl: Voer shortcodes uit die voorkomen in de social description metatags.

en: Run shortcodes that appear in social title meta tags.
nl: Voer shortcodes uit die voorkomen in social title metatags.

en: You should avoid duplicate social meta tags. You can use these free tools from Facebook and Twitter to validate your social meta and check for errors:
nl: Je moet dubbele social metatags vermijden. Je kan deze gratis tools van Facebook en Twitter gebruiken om je social meta na te gaan en fouten op te sporen:

en: No duplicate meta tags found.
nl: Geen duplicate metatags aangetroffen.

en: Scan Social Meta
nl: Scan naar social metatags

en: User Agent
nl: User agent

en: Export Post Types:
nl: Berichtsoorten exporteren:

en: Export Settings
nl: Instellingen exporteren:

en: Note: If General Settings is checked, the
    								General Settings, the Feature Manager settings,
    								and the following currently active modules will
    								have their settings data exported:
nl: Opmerking: Indien de 'Algemene instellingen' geselecteerd worden zullen zowel de 'Algemene instellingen' alsook de instellingen van alle actieve modules geëxporteerd worden:

en: Facebook Debug
nl: Facebook debuggen

en: The Home Image is the Open Graph image for your home page.
nl: Dit is de Open Graph-afbeelding die gebruikt wordt voor je startpagina.

en: PHP Max Script Execute Time
nl: PHP maximale script-executietijd

en: System Status
nl: Status van WordPress-installatie

en: Show Facebook Publisher on Articles
nl: Toon uitgever bij artikels

en: Show Facebook Author on Articles
nl: Toon auteur bij artikels

en: Scan your site for duplicate social meta tags.
nl: Scan je site om duplicate social metatags te detecteren.

en: Optimize performance related to SEO and check your system status.
nl: Optimaliseer prestaties gerelateerd aan SEO en ga de status van je installatie na.

en: Specify Video Height
nl: Specifieke videohoogte

en: Specify Video Width
nl: Specifieke videobreedte

en: Specify Image Height
nl: Specifieke afbeeldingshoogte

en: Specify Image Width
nl: Specifieke afbeeldingsbreedte

en: Specifies the name of your sitemap file. This will default to 'sitemap'.
nl: Geef hier de naam van je sitemapbestand op. Dit is standaard 'sitemap'.

en: Access our Premium Support Forums
nl: Krijg toegang tot ons ondersteuningsforum

en: Select the default type of Twitter Card to display.
nl: Selecteer de soort Twitterkaart die je standaard wil weergeven.

en: Sign up today and receive a free copy of the e-book 5 SEO Tips for WordPress ($39 value).
nl: Meld je vandaag aan en ontvang een gratis exemplaar van onze eBook "5 SEO-tips voor WordPress" (ter waarde van €39.-).

en: Click the Optimize button below and All in One SEO Pack will analyze your Robots.txt file to make sure it complies with the standards for Robots.txt files.  The results will be displayed in a table below.
nl: Klik hieronder op Optimaliseren en All in One SEO Pack zal je Robots.txt-bestand analyseren om na te gaan of het voldoet aan de standaarden voor Robots.txt-bestanden. De resultaten zullen hieronder in een tabel verschijnen.

en: Use the rule builder below to add rules to create a new Robots.txt file.  If you already have a Robots.txt file you should use the File Editor feature in All in One SEO Pack to edit it or you can delete your current Robots.txt file and start a new one with the rule builder below.
nl: Gebruik de Rule Builder om regels toe te voegen aan het Robots.txt-bestand. Als je reeds over een Robots.txt-bestand beschikt kan je de File Editor gebruiken in All in One SEO Pack om het bestand te bewerken. Indien gewenst kan je het huidige Robots.txt-bestand verwijderen en een nieuw bestand genereren met behulp van de Rule Builder.

en: All in One SEO Pack Pro Debug Info
nl: All in One SEO Pack Pro debuginfo

en: Use AIOSEO Title and Description
nl: Gebruik titel en beschrijving van All in One SEO Pack

en: Select which Post Types you want to use All in One SEO Pack to set Open Graph meta values for.
nl: Selecteer welke berichtsoorten waarvoor All in One SEO Pack de Open Graph-metawaarden moet voor opgeven.

en: All in One SEO Options Updated.
nl: All in One SEO-instellingen geüpdatet.

en: Checking this box will use the Home Title and Home Description set in All in One SEO Pack, General Settings as the Open Graph title and description for your home page.
nl: Wanneer dit vakje aangekruist is worden de startpaginatitel en -beschrijving die werden opgegeven in All in One SEO Pack (algemene instellingen) ook gebruikt als Open Graph-titel en -beschrijving voor je startpagina.

en: Settings export file for All in One SEO Pack
nl: Exportbestand met instellingen voor All in One SEO Pack

en: Select which Post Types you want to export your All in One SEO Pack meta data for.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
nl: Selecteer voor welke berichtsoorten je de All in One SEO Pack metadata wil exporteren. <br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Klik hier voor documentatie over deze instelling</a>

en: Select a valid All in One SEO Pack ini file and click 'Import' to import options from a previous state or install of All in One SEO Pack.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
nl: Selecteer een geldig All in One SEO Pack .ini bestand en klik op Importeren om de instellingen van een vorige versie of installatie van Alles-in-één SEO Pakket te importeren.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Klik hier voor documentatie over deze instelling</a>

en: You may prefer to use the social meta tags that are being output by the other plugin(s) or theme. If so, then you should deactivate this Social Meta feature in All in One SEO Pack Feature Manager.
nl: Je kan kiezen om de social metatags van andere plugins of thema's te gebruiken. Indien dit het geval is moet je de Sociale Meta-feature in de All in One SEO Pack Feature Manager uitschakelen.

en: All in One SEO Pack has detected that a plugin(s) or theme is also outputting social meta tags on your site. You can view this social meta in the source code of your site (check your browser help for instructions on how to view source code).
nl: All in One SEO Pack heeft een plugin of thema gedetecteerd die ook sociale metatags op je website output. Je kan deze tags in de broncode bekijken (raadpleeg de handleiding van je browser indien je niet weet hoe je de broncode raadpleegt).

en: Exports and imports your All in One SEO Pack plugin settings.
nl: Exporteert en importeert al jouw instellingen voor All in One SEO Pack.

en: Debug Warning: All in One SEO Pack meta data was included again from %s filter. Called %s times!
nl: Debug-waarschuwing: All in One SEO Pack-metadata werd opnieuw toegevoegd van filter %s. %s keer opgeroepen!

en: All in One SEO Pro Plugin Support Forum
nl: Ondersteuningsforum voor All in One SEO Pack Pro

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! New since 2.2: Control who accesses your site with the new Robots.txt Editor and File Editor modules!  Enable them from the Feature Manager.  Remember to review your settings, we have added some new ones!
nl: Bedankt om de meest recente versie van All in One SEO Pack te gebruiken! Nieuw sinds 2.2: Beheer wie toegang heeft tot je website met de nieuwe Robots.txt-editor- en File Editor-modules! Schakel ze aan in de Feature Manager. Vergeet niet om je instellingen regelmatig te controleren aangezien we enkele nieuwe functies hebben toegevoegd!

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
nl: Bedankt om de meest recente versie van het All in One SEO Pack te gebruiken! Gelieve je instellingen op regelmatige basis te controleren aangezien we constant nieuwe features toevoegen!

en: All in One SEO Pro Plugin Changelog
nl: All in One SEO Pack Pro-wijzigingenlogboek

en: Operating System
nl: Besturingssysteem

en: Description
nl: Beschrijving

en: Title
nl: Titel

en: Custom titles:
nl: Aangepaste titels:

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Disable Google Analytics on this page.
nl: Schakel Google Analytics uit op deze pagina.

en: The following macros are supported:
nl: De volgende macro's worden ondersteund:

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Keyword Settings
nl: Trefwoordinstellingen

en: Disable Google Analytics
nl: Google Analytics uitschakelen

en: Exclude From Sitemap
nl: Uitsluiten van sitemap

en: Custom Canonical URL
nl: Aangepaste canonical-URL

en: Keywords (comma separated)
nl: Trefwoorden (gescheiden door komma's)

en: Preview Snippet
nl: Preview snippet

en: Log important events:
nl: Registreer belangrijke gebeurtenissen:

en: Additional Blog Page Headers:
nl: Bijkomende blogpaginaheaders:

en: Additional Front Page Headers:
nl: Bijkomende startpaginaheaders:

en: Exclude Pages:
nl: Pagina's uitsluiten:

en: Use Schema.org Markup
nl: Gebruik Schema.org-markup

en: Never Shorten Long Descriptions:
nl: Lange beschrijvingen nooit afkorten:

en: Remove Descriptions For Paginated Pages:
nl: Verwijder beschrijvingen voor gepagineerde pagina's:

en: Run Shortcodes In Autogenerated Descriptions:
nl: Voer shortcodes uit in automatisch gegenereerde beschrijvingen:

en: Autogenerate Descriptions:
nl: Beschrijvingen automatisch genereren:

en: Use nofollow for paginated pages/posts:
nl: Gebruik NOFOLLOW voor gepagineerde pagina's/berichten:

en: Use noindex for paginated pages/posts:
nl: Gebruik NOINDEX voor gepagineerde pagina's/berichten:

en: Use noindex for Taxonomy Archives:
nl: Gebruik NOINDEX voor taxonomie-archieven:

en: Use noindex for the 404 page:
nl: Gebruik NOINDEX voor de 404-pagina:

en: Use noindex for the Search page:
nl: Gebruik NOINDEX voor zoekpagina:

en: Use noindex for Tag Archives:
nl: Gebruik NOINDEX voor tagarchieven:

en: Use noindex for Author Archives:
nl: Gebruik NOINDEX voor auteursarchieven:

en: Use noindex for Categories:
nl: Gebruik NOINDEX voor categorieën:

en: Use Tags for META keywords:
nl: Gebruik tags voor meta-trefwoorden:

en: Use Categories for META keywords:
nl: Gebruik categorieën voor meta-trefwoorden:

en: Enhanced Ecommerce:
nl: Enhanced e-commerce:

en: Enhanced Link Attribution:
nl: Enhanced link attribution:

en: Track Outbound Links:
nl: Track uitgaande links:

en: Exclude Users From Tracking:
nl: Sluit gebruikers van tracking uit:

en: Display Advertiser Tracking:
nl: Advertiser Tracking weergeven:

en: Anonymize IP Addresses:
nl: IP-adressen geheim houden:

en: Additional Domains:
nl: Bijkomende domeinen:

en: Track Multiple Domains:
nl: Track meerdere domeinen:

en: Tracking Domain:
nl: Trackingdomein:

en: Advanced Analytics Options:
nl: Geavanceerde instellingen Analytics:

en: Display Publisher Meta on Front Page:
nl: Toon uitgever-meta op de startpagina:

en: Display Google Authorship:
nl: Toon Google-auteurschap:

en: Advanced Authorship Options:
nl: Geavanceerde auteurschapinstellingen:

en: Specify A Preferred Name:
nl: Een gewenste naam specificeren:

en: Disable Google Plus Profile:
nl: Google+ profiel uitschakelen:

en: Google Plus Default Profile:
nl: Google+ standaardprofiel:

en: Pinterest Site Verification:
nl: Websiteverificatie Pinterest:

en: Display Menu In Admin Bar:
nl: Toon menu in administratorbalk:

en: Show Column Labels for Custom Post Types:
nl: Toon kolomlabels voor aangepaste berichtsoorten:

en: Default to NOFOLLOW:
nl: Standaard instellen op NOFOLLOW:

en: Default to NOINDEX:
nl: Standaard instellen op NOINDEX:

en: SEO on only these post types:
nl: SEO enkel voor deze berichtsoorten:

en: SEO for Custom Post Types:
nl: SEO voor aangepaste berichtsoorten:

en: 404 Title Format:
nl: Titelsjabloon 404-pagina:

en: Tag Title Format:
nl: Titelsjabloon tagpagina:

en: Author Archive Title Format:
nl: Titelsjabloon auteursarchiefpagina:

en: Date Archive Title Format:
nl: Titelsjabloon datumarchiefpagina:

en: Archive Title Format:
nl: Titelsjabloon archiefpagina:

en: Category Title Format:
nl: Titelsjabloon categoriepagina:

en: Post Title Format:
nl: Titelsjabloon bericht:

en: Page Title Format:
nl: Titelsjabloon pagina:

en: Home Page Title Format:
nl: Titelsjabloon startpagina:

en: Use Original Title:
nl: Gebruik originele titel:

en: Rewrite Titles:
nl: Titels herschrijven:

en: Canonical URLs:
nl: Canonical-URL's:

en: Use Static Front Page Instead
nl: Gebruik statische startpagina

en: Home Keywords (comma separated):
nl: Trefwoorden startpagina (gescheiden door komma's):

en: Use Keywords:
nl: Gebruik trefwoorden:

en: Home Description:
nl: Startpaginabeschrijving

en: Home Title:
nl: Startpaginatitel

en: Don't display this page in the sitemap.
nl: Deze pagina niet weergeven in de sitemap.

en: Check this box to ask search engines not to follow links from this page.
nl: Kruis dit vakje aan om zoekmachines te vragen geen links te volgen van deze pagina.

en: Check this box to ask search engines not to index this page.
nl: Kruis dit vakje aan om zoekmachines te vragen deze pagina niet te indexeren.

en: Override the canonical URLs for this post.
nl: Overschrijf de canonical-URL's van deze post.

en: A comma separated list of your most important keywords for this page that will be written as META keywords.
nl: Een lijst (gescheiden door komma's) met je meest belangrijke trefwoorden voor deze pagina die zullen opgenomen worden als meta-trefwoorden.

en: The META description for this page. This will override any autogenerated descriptions.
nl: De meta-beschrijving van deze pagina. Dit zal eender welke auto-gegenereerde beschrijvingen overschrijven.

en: A custom title that shows up in the title tag for this page.
nl: Een aangepaste titel die in de titeltag van deze pagina voorkomt.

en: A preview of what this page might look like in search engine results.
nl: Een preview van hoe de pagina er kan uitzien in de zoekresultaten;

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the home page if you have Front page displays your latest posts selected in Settings, Reading.  It will also be copied verbatim to the header on the Posts page if you have one set in Settings, Reading. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
nl: Wat je hier invoert zal exact gekopieerd worden naar de header van de startpagina indien je hebt aangegeven dat je de meest recente berichten wil weergeven op je startpagina (Instellingen > Lezen). Bovendien wordt dit ook gekopieerd daar de header van de berichtenpagina indien je deze hebt ingesteld. Je kan hier eender welke bijkomende headers invoeren die je wil, inclusief referenties naar stylesheets.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the front page if you have set a static page in Settings, Reading, Front Page Displays. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets. This will fall back to using Additional Page Headers if you have them set and nothing is entered here.
nl: Wat je hier invoert zal exact gekopieerd worden naar de header van de startpagina indien je een statische startpagina hebt ingesteld (Instellingen > Lezen > Startpagina). Je kan eender welke bijkomende headers invoeren die je wil, inclusief referenties naar stylesheets. De website zal gebruik maken van de bijkomende paginaheaders indien je deze manueel hebt opgegeven en hier niets wordt ingegeven.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Pages. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
nl: Wat je hier invoert zal exact gekopieerd worden naar de header van alle pagina's. Je kan hier eender welke bijkomende headers invoeren die je wil, inclusief referenties naar stylesheets.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Posts. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
nl: Wat je hier invoert zal exact gekopieerd worden naar de header van alle berichten. Je kan hier eender welke bijkomende headers invoeren die je wil, inclusief referenties naar stylesheets.

en: Check this to support Schema.org markup, i.e., itemprop on supported metadata.
nl: Kruis dit aan om de ondersteuning voor Schema.org-markup, bv. itemprop voor metadata, in te schakelen.

en: Check this to prevent your Description from being truncated regardless of its length.
nl: Kruis dit aan om te vermijden dat je beschrijving wordt afgekort, ongeacht de lengte.

en: Check this and your Meta Descriptions will be removed from page 2 or later of paginated content.
nl: Kruis dit aan en je meta-beschrijvingen zullen vanaf pagina 2 of verder verwijderd worden bij gepagineerde content.

en: Check this and shortcodes will get executed for descriptions auto-generated from content.
nl: Kruis dit aan en shortcodes zullen uitgevoerd worden voor beschrijvingen die automatisch gegenereerd werden uit de content.

en: Check this to ask search engines not to follow links from paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Kruis dit aan om zoekmachines te vragen geen links te volgen van gepagineerde pagina's en berichten. Handig om duplicate content te vermijden.

en: Check this to ask search engines not to index paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Kruis dit aan om zoekmachines te vragen gepagineerde berichten | pagina's niet te indexeren. Handig om duplicate content te vermijden.

en: Check this to ask search engines not to index custom Taxonomy archive pages. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Kruis dit aan om zoekmachines te vragen de aangepaste taxonomie-archiefpagina's niet te indexeren. Handig om duplicate content te vermijden.

en: Check this to ask search engines not to index the 404 page.
nl: Kruis dit aan om zoekmachines te vragen de 404-pagina niet te indexeren. Handig om duplicate content te vermijden.

en: Check this to ask search engines not to index the Search page. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Kruis dit aan om zoekmachines te vragen de zoekpagina niet te indexeren. Handig om duplicate content te vermijden.

en: Check this to ask search engines not to index Tag Archives. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Kruis dit aan om zoekmachines te vragen de tagarchieven niet te indexeren. Handig om duplicate content te vermijden.

en: Check this to ask search engines not to index Author Archives. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Kruis dit aan om zoekmachines te vragen de auteursarchieven niet te indexeren. Handig om duplicate content te vermijden.

en: Check this to ask search engines not to index Date Archives. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Kruis dit aan om zoekmachines te vragen de datumarchieven niet te indexeren. Handig om duplicate content te vermijden.

en: Check this to ask search engines not to index Category Archives. Useful for avoiding duplicate content.
nl: Kruis dit aan om zoekmachines te vragen de categorie-archieven niet te indexeren. Handig om duplicate content te vermijden.

en: Set the default NOFOLLOW setting for each Post Type.
nl: Stel de standaard NOFOLLOW-instelling in voor iedere berichtsoort.

en: Set the default NOINDEX setting for each Post Type.
nl: Stel de standaard NOINDEX-instelling in voor iedere berichtsoort.

en: This enables support for the Enhanced Ecommerce in Google Analytics.
nl: Deze optie schakelt de ondersteuning in voor de verbeterde e-commerce (Enhanced Ecommerce) in Google Analytics.

en: This enables support for the Enhanced Link Attribution in Google Analytics.
nl: Deze optie schakelt de ondersteuning in voor de verbeterde linkattributie (Enhanced Link Attribution) in Google Analytics.

en: Check this if you want to track outbound links with Google Analytics.
nl: Kruis dit aan indien je wil dat Google Analytics uitgaande links opvolgt.

en: Exclude logged-in users from Google Analytics tracking by role.
nl: Sluit ingelogde gebruikers uit in de statistieken van Google Analytics op basis van hun rol.

en: This enables support for the Display Advertiser Features in Google Analytics.
nl: Deze optie schakelt de ondersteuning in voor de Advertiser Features in Google Analytics.

en: This enables support for IP Anonymization in Google Analytics.
nl: Deze optie schakelt de ondersteuning in voor IP-anonimisering in Google Analytics.

en: Use this option to enable tracking of multiple or additional domains.
nl: Schakel deze optie in om tracking voor meerdere of bijkomende domeinen in te schakelen.

en: Check to use advanced Google Analytics options.
nl: Kruis dit aan om de geavanceerde instellingen voor Google Analytics in te schakelen.

en: Press the connect button to connect with Google Analytics; or if already connected, press the disconnect button to disable and remove any stored analytics credentials.
nl: Druk op 'Verbinden' om je site te koppelen aan Google Analytics; of als deze reeds gekoppeld is, druk op de knop om de feature uit te schakelen en alle opgeslagen statistische data te verwijderen.

en: Add markup to tell Google the preferred name for your website.
nl: Voeg markup toe om Google de gewenste naam van je website te melden.

en: Add markup to display the Google Sitelinks Search Box next to your search results in Google.
nl: Voeg markup toe om je Google Sitelinks search box naast je zoekresultaten in Google te weergeven.

en: The Google+ profile you enter here will appear on your homepage only as the rel=\"publisher\" tag. It is recommended that the URL you enter here should be the Google+ profile for your business.
nl: Het Google+ profiel dat je hier opgeeft wordt weergeven op je startpagina met enkel de rel=\publisher\" tag. Het is aangeraden dat de URL die je hier ingeeft verwijst naar het Google+ profiel van je onderneming.

en: This option allows you to control whether rel=\"publisher\" is displayed on the homepage of your site. Google recommends using this if the site is a business website.
nl: Met deze optie kan je aangeven of je de rel=\"publisher\" tag al dan niet op de startpagina van je website wil weergeven. Google raadt dit aan indien het gaat om een bedrijfswebsite.

en: Enable this to display advanced options for controlling Google Plus authorship information on your website.
nl: Schakel dit aan om de geavanceerde instellingen voor het beheren van Google+ auteurschapinfo op je website te weergeven.

en: Check this to remove the Google Plus field from the user profile screen.
nl: Kruis dit aan om het Google+ veld van het gebruikersprofielscherm te verwijderen.

en: Enter your Google+ Profile URL here to add the rel=“author” tag to your site for Google authorship. It is recommended that the URL you enter here should be your personal Google+ profile.  Use the Advanced Authorship Options below if you want greater control over the use of authorship.
nl: Voer hier je Google+ profiel-URL in om de rel="author" tag aan je website toe te voegen voor Google-auteurschap. Het is aangeraden dat de URL die je hier invoert verwijst naar je persoonlijk Google+ profiel. Gebruik de geavanceerde auteurschapinstellingen indien je meer controle wenst over het gebruik van auteurschap.

en: This option allows you to control which types of pages you want to display rel=\"author\" on for Google authorship. The options include the Front Page (the homepage of your site), Posts, Pages, and any Custom Post Types. The Everywhere Else option includes 404, search, categories, tags, custom taxonomies, date archives, author archives and any other page template.
nl: Met deze optie kan je beheren op welke soorten pagina's je de rel=\"author\" tag voor Google-auteurschap wil weergeven. O.a. de startpagina van je site, berichten, pagina's en aangepaste berichtsoorten kunnen geselecteerd worden. De optie 'Overal anders' omvat de 404-pagina, zoekpagina, categoriepagina's, tagpagina's, aangepaste taxonomieën, datumarchieven, auteursarchieven en eender welke paginasjablonen.

en: This will show or hide the advanced options for SEO for Custom Post Types.
nl: Met deze optie kan je de geavanceerde SEO-opties voor aangepaste berichtsoorten weergeven of verbergen.

en: %page% - The page number
nl: %page% - Het paginanummer

en: %404_title% - Additional 404 title input"
nl: %404_title% - Bijkomende 404-titelinvoer

en: %request_words% - The URL path in human readable form, like "Url That Does Not Exist"
nl: %request_words% - Het URL-adres in een leesbare vorm, zoals "URL Die Niet Bestaat"

en: %request_url% - The original URL path, like "/url-that-does-not-exist/"
nl: %request_url% - Het originele adres van de URL, zoals "/url-die-niet-bestaat/"

en: Enter your domain name without the http:// to set your cookie domain.
nl: Voer je domeinnaam in zonder http:// om je cookiedomein in te stellen.

en: Add a list of additional domains to track here.  Enter one domain name per line without the http://.
nl: Voeg een lijst met bijkomende domeinnamen toe die je wil opvolgen. Voeg één domeinnaam per regel toe zonder http://.

en: Webmaster Verification
nl: Webmasterverificatie

en: No Pagination for Canonical URLs:
nl: Canonical-URL's niet pagineren:

en: Title Settings
nl: Titelinstellingen

en: This string gets appended/prepended to titles of paged index pages (like home or archive pages).
nl: Deze string wordt voor of achter de titel van gepagineerde indexpagina's toegevoegd (zoals de startpagina en archiefpagina's).

en: This allows you to set the title tags for each Custom Post Type.
nl: Hiermee kan je de titeltags voor iedere aangepaste berichtsoort instellen.

en: This lets you select which screens display the SEO Title, SEO Keywords and SEO Description columns.
nl: Hiermee selecteer je welke schermen de SEO-titel, SEO-trefwoorden en SEO-beschrijving weergeven.

en: Google Analytics ID:
nl: Google Analytics-ID:

en: Enter your Google Analytics ID here to track visitor behavior on your site using Google Analytics.
nl: Voer hier je Google Analytics-ID in om het gedrag van je bezoekers bij te houden met behulp van Google Analytics.

en: Custom Post Type Settings
nl: Instellingen m.b.t. aangepaste berichtsoorten

en: Google Settings
nl: Instellingen m.b.t. Google

en: Check this to unprotect internal postmeta fields for use with XMLRPC. If you don't know what that is, leave it unchecked.
nl: Kruis dit aan om de bescherming van interne metavelden voor berichten uit te schakelen voor gebruik met XMLRPC. Geen idee wat dit is? Kruis dit vakje dan niet aan.

en: Force Rewrites:
nl: Herschrijven titel forceren:

en: Disable on this page/post
nl: SEO uitschakelen

en: Disable SEO on this page.
nl: Schakel SEO uit voor dit bericht of deze pagina.

en: Enable Custom Canonical URLs:
nl: Aangepaste canonical-URL's inschakelen:

en: Home Page Settings
nl: Instellingen startpagina

en: Enable Advanced Options:
nl: Geavanceerde instellingen inschakelen:

en: Display Menu At The Top:
nl: Toon menu aan bovenaan de administratorbalk:

en: Set Preferred Site Name:
nl: Gewenste sitenaam instellen:

en: Description Format
nl: Sjabloon beschrijving:

en: Paged Format:
nl: Sjabloon gepagineerde content:

en: Search Title Format:
nl: Sjabloon SEO-zoektitel:

en: Unprotect Post Meta Fields:
nl: Metavelden van berichten niet beschermen:

en: Dynamically Generate Keywords for Posts Page/Archives:
nl: Genereer trefwoorden voor berichtenpagina en -archieven:

en: Additional Post Headers:
nl: Bijkomende berichtheaders:

en: Additional Page Headers:
nl: Bijkomende paginaheaders:

en: Use noindex for Date Archives:
nl: Gebruik NOINDEX voor datumarchieven:

en: Specify Publisher URL:
nl: URL van uitgever:

en: Enter your verification code here to verify your site with Pinterest.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
nl: Voer je verificatiecode hier in om je site te verifiëren bij Pinterest.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Klik hier voor meer documentatie over deze instelling</a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Bing Webmaster Tools.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
nl: Voer je verificatiecode hier in om je site te verifiëren bij Bing Webmaster Tools.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Klik hier voor meer documentatie over deze instelling</a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Google Webmaster Tools.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/google-webmaster-tools-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
nl: Voer je verificatiecode hier in om je site te verifiëren bij Google Webmaster Tools.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/google-webmaster-tools-verification/' target='_blank'>Klik hier voor meer documentatie over deze instelling</a>

en: Display Sitelinks Search Box:
nl: Sitelinks zoekveld weergeven:

en: Upgrade to All in One SEO Pack Pro Version
nl: Upgrade All in One SEO Pack naar Pro

en: Check this to move the All in One SEO Pack menu item to the top of your WordPress Dashboard menu.
nl: Kruis dit aan om het All in One SEO Pack menu-item te verplaatsen naar de top van het WordPress Dashboard-menu.

en: Check this to add All in One SEO Pack to the Admin Bar for easy access to your SEO settings.
nl: Kruis dit aan om All in One SEO Pack toe te voegen aan de administratorbalk voor eenvoudige toegang tot je SEO-instellingen.

en: Use these checkboxes to select which Post Types you want to use All in One SEO Pack with.
nl: Kruis deze vakjes aan om aan te geven welke berichtsoorten je wil gebruiken met All in One SEO Pack.

en: Check this if you want to use All in One SEO Pack with any Custom Post Types on this site.
nl: Kruis dit aan indien je All in One SEO Pack wil gebruiken voor eender welke aangepaste berichtsoorten op deze site.

en: Enter a comma separated list of pages here to be excluded by All in One SEO Pack.  This is helpful when using plugins which generate their own non-WordPress dynamic pages.  Ex: <em>/forum/, /contact/</em>  For instance, if you want to exclude the virtual pages generated by a forum plugin, all you have to do is add forum or /forum or /forum/ or and any URL with the word \"forum\" in it, such as http://mysite.com/forum or http://mysite.com/forum/someforumpage here and it will be excluded from All in One SEO Pack.
nl: Voer een lijst met pagina's in (gescheiden door komma's) die niet mogen bewerkt worden door All in One SEO Pack. Dit is handig wanneer je meerdere plugins gebruikt die hun eigen dynamische pagina's aanmaken.<em>/forum/, /contact/</em> Bijvoorbeeld wanneer je virtuele pagina's die gegenereerd worden door een forum-plugin wil uitsluiten. Al wat je dan moet doen is forum , /forum of /forum/ toevoegen of eender welke URL met het woord \"forum\" in zoals http://mysite.com/forum of http://mysite.com/forum/someforumpage en de pagina's zullen niet bewerkt worden door All in One SEO Pack.

en: This controls the format of Meta Descriptions.The following macros are supported:
nl: Hiermee kan je het sjabloon van de meta-beschrijvingen beheren. De volgende macro's worden ondersteund:

en: %search% - What was searched for
nl: %search% - Waarnaar er gezocht werd

en: %wp_title% - The original WordPress title, e.g. post_title for posts
nl: %wp_title% - De originele WordPress-titel, bv. de post_title voor berichten

en: This controls the format of the title tag for the 404 page.<br />The following macros are supported:
nl: Hiermee kan je het sjabloon voor de titeltag van de 404-pagina beheren.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: %category_title% - The original title of the category
nl: %category_title% - De originele titel van de categorie

en: %category_description% - The description of the category
nl: %category_description% - De beschrijving van de categorie

en: %tag% - The name of the tag
nl: %tag% - De naam van de tag

en: %author% - The original archive title given by wordpress, e.g. "Steve" or "John Smith"
nl: %author% - De originele archieftitel die werd opgegeven door WordPress, bv. "Steve" of "John Smith"

en: %year% - The original archive year given by wordpress, e.g. "2007"
nl: %year% - Het originele archiefjaar dat werd opgegeven door WordPress, bv. "2008"

en: %month% - The original archive month given by wordpress, e.g. "August"
nl: %month% -  De originele archiefmaand die werd opgegeven door WordPress, bv. "augustus"

en: %day% - The original archive day given by wordpress, e.g. "17"
nl: %day% - De originele archiefdag die werd opgegeven door WordPress, bv. "16"

en: %date% - The original archive title given by wordpress, e.g. "2007" or "2007 August"
nl: %date% - De originele archieftitel die werd opgegeven door WordPress, bv. "2008" of "augustus 2008"

en: %archive_title - The original archive title given by wordpress
nl: %archive_title - De originele archieftitel die werd opgegeven door WordPress

en: %post_author_lastname% - This post's author' last name (capitalized)
nl: %page_author_lastname% - De achternaam van de auteur (gekapitaliseerd) van dit bericht

en: %post_author_firstname% - This post's author' first name (capitalized)
nl: %page_author_firstname% - De voornaam van de auteur (gekapitaliseerd) van dit bericht

en: %post_author_nicename% - This post's author' nicename
nl: %post_author_nicename% - De nicename van de auteur van dit bericht

en: %post_author_login% - This post's author' login
nl: %post_author_login% - De login van de auteur

en: %category% - Alias for %category_title%
nl: %category% - Alternatief voor %category_title%

en: %category_title% - The (main) category of the post
nl: %category_title% - De (hoofd)categorie van het bericht

en: This controls the format of the title tag for the Search page.<br />The following macros are supported:
nl: Hiermee kan je het sjabloon van de titeltag beheren van de zoekpagina.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for Tag Archives.<br />The following macros are supported:
nl: Hiermee kan je het sjabloon van de titeltag beheren van tag-archiefpagina's.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for Author Archives.<br />The following macros are supported:
nl: Hiermee kan je het sjabloon van de titeltag beheren van auteur-archiefpagina's.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for Date Archives.<br />The following macros are supported:
nl: Hiermee kan je het sjabloon van de titeltag beheren van datum-archiefpagina's.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for Custom Post Archives.<br />The following macros are supported:
nl: Hiermee kan je het sjabloon van de titeltag beheren van aangepaste post-archiefpagina's.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for Category Archives.<br />The following macros are supported:
nl: Hiermee kan je het sjabloon beheren voor de titeltag van categorie-archiefpagina's<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: %page_title% - The original title of the page
nl: %page_title% - De originele titel van de pagina

en: %post_title% - The original title of the post
nl: %post_title% - De originele titel van het bericht

en: %page_author_lastname% - This page's author' last name (capitalized)
nl: %page_author_lastname% - De achternaam van de auteur (gekapitaliseerd)

en: %page_author_firstname% - This page's author' first name (capitalized)
nl: %page_author_firstname% - De voornaam van de auteur (gekapitaliseerd)

en: %page_author_nicename% - This page's author' nicename
nl: %page_author_nicename% - De nicename van de auteur

en: %page_author_login% - This page's author' login
nl: %page_author_login% - De login van de auteur

en: %blog_description% - Your blog description
nl: %blog_description% - De beschrijving van je blog

en: This controls the format of the title tag for Posts.<br />The following macros are supported:
nl: Hiermee beheer je het sjabloon voor de titeltag van je berichten.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: This controls the format of the title tag for Pages.<br />The following macros are supported:
nl: Hiermee beheer je het sjabloon voor de titeltag van je pagina's.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: %blog_title% - Your blog title
nl: %blog_title% - De titel van je blog

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
nl: Kruis dit aan indien je wil dat de tags voor een specifiek bericht gebruikt worden als meta-trefwoorden voor dit bericht (als aanvulling op eender welke trefwoorden die je reeds hebt opgegeven).

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
nl: Kruis dit aan indien je wil dat de categorieën voor een specifieke post gebruikt worden als meta-trefwoorden voor dit bericht (als aanvulling op eender welke trefwoorden die je reeds hebt opgegeven).

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
nl: Deze optie stelt je in staat het gebruik van meta-trefwoorden op je volledige site in- of uit te schakelen.

en: Enter a comma separated list of your most important keywords for your site that will be written as Meta Keywords on your homepage. Do not stuff everything in here.
nl: Voer een lijst met je meest belangrijke trefwoorden (gescheiden door komma's) voor je site in die als meta-trefwoorden op je startpagina zullen opgegeven worden. Probeer hier niet al je trefwoorden in te proppen.

en: Use wp_title to get the title used by the theme; this is disabled by default. If you use this option, set your title formats appropriately, as your theme might try to do its own title SEO as well.
nl: Gebruik wp_title om de titel van het thema op te vragen; dit is standaard uitgeschakeld. Als je deze optie wilt gebruiken moet je de titelsjablonen zodoende instellen aangezien het thema dit mogelijks zelf probeert te doen.

en: Checking this option will allow you to customize Canonical URLs for specific posts.
nl: Door deze optie aan te kruisen kan je canonical-URL's voor bepaalde berichten aanpassen..

en: As the name implies, this will be the Meta Title of your homepage. This is independent of any other option. If not set, the default Site Title (found in WordPress under Settings, General, Site Title) will be used.
nl: Zoals de naam het suggereert is dit de meta-titel van je startpagina. Dit is onafhankelijk van eender welke andere optie. Indien je niets opgeeft in dit veld zal de plugin de default startpaginatitel gebruiken (Algemene instellingen > Startpaginatitel).

en: This will be the Meta Description for your homepage. This is independent of any other option. The default is no Meta Description at all if this is not set.
nl: Dit is de meta-beschrijving voor je startpagina. Dit is onafhankelijk van eender welke andere optie. Indien je niets opgeeft in dit veld zal de plugin geen meta-beschrijving weergeven.

en: Checking this option uses the title, description, and keywords set on your static Front Page.
nl: Door deze optie aan te kruisen worden de titel, beschrijving en trefwoorden gebruikt die je hebt ingesteld voor je statische startpagina.

en: This controls the format of the title tag for your Home Page.<br />The following macros are supported:
nl: Hiermee beheer je het sjabloon voor de titeltag van je startpagina.<br />De volgende macro's worden ondersteund:

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page.  If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
nl: Kruis dit aan indien je wil dat de trefwoorden op je berichtenpagina (ingesteld via WordPress > Instellingen > Lezen > Startpagina) en je archiefpagina's automatisch gegenereerd worden met behulp van de trefwoorden die aangetroffen worden in de berichten op die pagina. Indien uitgeschakeld worden de trefwoorden gebruikt die werden ingesteld in het bewerkingsscherm van de berichtenpagina.

en: Check this and All in One SEO Pack will create a log of important events (all-in-one-seo-pack.log) in its plugin directory which might help debugging. Make sure this directory is writable.
nl: Kruis dit aan zodat All in One SEO Pack een logboek aanmaakt van alle belangrijke gebeurtenissen (all-in-one-seo-pack.log) in de installatiefolder van de plugin. Dit kan van pas komen tijdens het debuggen. Zorg ervoor dat de plugin schrijfrechten heeft in deze map.

en: Note that this is all about the title tag. This is what you see in your browser's window title bar. This is NOT visible on a page, only in the title bar and in the source code. If enabled, all page, post, category, search and archive page titles get rewritten. You can specify the format for most of them. For example: Using the default post title format below, Rewrite Titles will write all post titles as 'Post Title | Blog Name'. If you have manually defined a title using All in One SEO Pack, this will become the title of your post in the format string.
nl: Merk op dat dit enkel van toepassing is voor de titel-tag. Dit is wat je ziet als titel van je browsertabblad. Dit is NIET zichtbaar op de pagina, enkel in de titelbalk en de broncode. Indien ingeschakeld worden alle titels voor pagina,'s berichten, categorieën, zoek- en archiefpagina's herschreven. Je kan het sjabloon voor deze pagina's hieronder opgeven. Bijvoorbeeld: wanneer men de standaardsjablonen gebruikt, dan zullen de berichttitels herschreven worden als 'Berichttitel | Blognaam'. Indien je zelf een aangepaste titel hebt ingesteld in All in One SEO Pack, dan zal de titel niet herschreven worden en wordt de manuele invoer gebruikt.

en: Checking this option will set the Canonical URL for all paginated content to the first page.
nl: Kruis deze optie aan om de canonical-URL voor alle gepagineerde content in te stellen naar de URL van de eerste pagina.

en: No requests yet.
nl: Nog geen verzoeken.

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Blocked bot with IP %s -- matched referer %s found in blocklist.
nl: Geblokkeerde bot met IP %s -- overeenkomstige referrer %s gevonden in blacklist.

en: Log Of Blocked Bots
nl: Logboek geblokkeerde bots

en: Referer Blocklist
nl: Referrer blacklist

en: Track Blocked Bots
nl: Track geblokkeerde bots

en: Shows log of most recent requests from blocked bots. Note: this will not track any bots that were already blocked at the web server / .htaccess level.
nl: Toont logboek met de meest recente verzoeken van geblokkeerde bots. Opmerking: dit registreert geen bots die reeds geblokkeerd werden door de webserver of het .htaccess-bestand.

en: This is the list of disallowed referers used for blocking bad bots.
nl: Dit is de lijst met geblokkeerde referrers die gebruikt worden om bad bots toegang tot je website te ontzeggen.

en: Log and show recent requests from blocked bots.
nl: Registreer en weergeef recente verzoeken van geblokkeerde bots.

en: Bad Bot Blocker
nl: Bad bot-blocker

en: %s Plugin Options
nl: Instellingen %s

en: Blocked bot with IP %s -- matched user agent %s found in blocklist.
nl: Geblokkeerde bot met IP %s -- overeenkomstige user agent %s gevonden in blacklist.

en: User Agent Blocklist
nl: Blacklist voor user agents

en: This is the list of disallowed user agents used for blocking bad bots.
nl: Dit is de lijst met user agents die gebruikt wordt om bad bots te blokkeren.

en: Check this to edit the list of disallowed user agents for blocking bad bots.
nl: Kruis dit aan om de lijst met geblokkeerde user agents te bewerken om bad bots de toegang te ontzeggen.

en: Block requests from user agents that are known to misbehave with 503.
nl: Blokkeer verzoeken van user agents die bekend staan slecht om te gaan met 503.
