Plugins - All in One SEO Pack - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (802 entries)

en: All values are mandatory.
uk_UA: Всі значення обов'язкові.

en: Exclude Images
uk_UA: Виключити зображення

en: Exclude Images in your sitemap.
uk_UA: Виключити зображення з карти сайту.

en: %s Click here%s to make these recommended changes.
uk_UA: %s Натисніть тут%s щоб виконати ці рекомендовані зміни.

en: Notice: To avoid problems with your XML Sitemap, we strongly recommend you enable Sitemap Indexes and set the Maximum Posts per Sitemap Page to 1000.
uk_UA: Замітка: Для уникнення проблем з вашої XML картою сайту, ми дуже рекомендуємо ввімкнути індекси карти сайту і встановити максимальну кількість записів 1000 на сторінку карти.

en: Check this if you want to track events with Google Analytics.
uk_UA: Відзначте, якщо ви хочете відстежувати події через Google Analytics.

en: Check this if you want to track outbound forms with Google Analytics.
uk_UA: Відзначте, якщо ви хочете відслідковувати вихідні форми через Google Analytics.

en:  Your sitemap has been created with content and images.
uk_UA: Карта сайту створена з посиланнями на вміст та зображення.

en: Check this if you want to track interactions with the official Facebook and Twitter widgets with Google Analytics.
uk_UA: Відзначте, якщо ви хочете відстежувати взаємодію з офіційними віджетами Facebook і Twitter через Google Analytics.

en: Check this if you want to track how far down a user scrolls a page with Google Analytics.
uk_UA: Відзначте, якщо ви хочете відслідковувати наскільки відвідувач прокручує сторінку через Google Analytics.

en: Check this if you want to ensure consistency in URL paths reported to Google Analytics.
uk_UA: Відзначте, якщо ви хочете бути впевнені в цілісності шляхів URL рапортуємих в Google Analytics.

note: translators: The term 'viewport' refers to the area of the page that is visible to the user, see https://www.w3schools.com/css/css_rwd_viewport.asp.
en: Check this if you want to track when elements are visible within the viewport with Google Analytics.
uk_UA: Відзначте, якщо ви хочете відслідковувати які елементи будуть видимі в перегляді через Google Analytics.

note: translators: 'This option allows users to track media queries, allowing them to find out if users are viewing a responsive layout or not and which layout changes  		have been applied if the browser window has been resized by the user, see https://github.com/googleanalytics/autotrack/blob/master/docs
en: Check this if you want to track media query matching and queries with Google Analytics.
uk_UA: Відзначте, якщо ви хочете відстежувати збіги медіа запитів і запити через Google Analytics.

en: Check this if you want to track how long pages are in visible state with Google Analytics.
uk_UA: Відзначте, якщо ви хочете відстежувати як довго сторінки є видимими через Google Analytics.

en: Check this if you want to track URL changes for single pages with Google Analytics.
uk_UA: Відзначте, якщо ви хочете відслідковувати зміни URL для одиночних сторінок через Google Analytics.

en: Ensure URL Consistency:
uk_UA: Переконатися в цілісності URL:

en: Track Facebook and Twitter:
uk_UA: Відстеження Facebook і Twitter:

en: Track Page Scrolling:
uk_UA: Відстеження прокрутки сторінок:

en: Track Elements Visibility:
uk_UA: Відстеження видимості елементів:

en: Track Media Query:
uk_UA: Відстеження медіа запитів:

en: Track Page Visibility:
uk_UA: Відстеження видимості сторінок:

en: Track URL Changes:
uk_UA: Відстеження змін URL:

en: Track Events:
uk_UA: Відстеження подій:

en: Track Outbound Forms:
uk_UA: Відстеження вихідних форм:

en: %post_date% - The date the page was published (localized)
uk_UA: %post_date% - Дата публікації сторінки (локалізовано)

en: %post_year% - The year the page was published (localized)
uk_UA: %post_year% - Рік публікації сторінки (локалізовано)

en: %post_month% - The month the page was published (localized)
uk_UA: %post_month% - Місяць публікації сторінки (локалізовано)

en: %post_date% - The date the post was published (localized)
uk_UA: %post_date% - Дата публікації запису (локалізовано)

en: %post_year% - The year the post was published (localized)
uk_UA: %post_year% - Рік публікації запису (локалізовано)

en: %post_month% - The month the post was published (localized)
uk_UA: %post_month% - Місяць публікації запису (локалізовано)

en: %post_date% - The date the page/post was published (localized)
uk_UA: %post_date% - Дата публікації сторінки/запису (локалізовано)

en: %post_year% - The year the page/post was published (localized)
uk_UA: %post_year% - Рік публікації сторінки/запису (локалізовано)

en: %post_month% - The month the page/post was published (localized)
uk_UA: %post_month% - Місяць публікації сторінки/запису (локалізовано)

en: Select the Twitter Card type to use for this Page or Post, overriding the default setting.
uk_UA: Виберіть тип Twitter Card для цього запису/сторінки, перевизначаючи налаштування за умовчанням.

en: Add Social Meta data to your site to deliver closer integration between your website/blog and social media.
uk_UA: Додати соціальні метадані до вашого сайту для більшої інтеграції його з соціальними мережами.

en: Your license has expired. Please %1$s click here %2$s to purchase a new one.
uk_UA: Ваша ліцензія закінчились. Будь ласка, %1$s натисніть тут %2$s щоб придбати нову.

en: There is a new version of %s available. Go to <a href='%s'>the plugins page</a> for details.
uk_UA: Доступна нова версія %s. Перейдіть на <a href='%s'>сторінку плагіна</a> для детальної інформації.

en: You must <a href="%s">enter a valid License Key</a> for it to work.
uk_UA: Вам потрібно <a href="%s">ввести вірний ліцензійний ключ</a> для роботи.

en: %s is almost ready.
uk_UA: %s майже готово.

en: NOFOLLOW this page/post
uk_UA: NOFOLLOW  цю сторінку/запис

en: NOINDEX this page/post
uk_UA: NOINDEX цю сторінку/запис

en: Upload Image
uk_UA: Завантажити зображення

en: Feature Request/Bug Report
uk_UA: Запит функціоналу/Повідомити про помилку

en: Enable Facebook Meta for Post Types
uk_UA: Увімкнути Facebook Meta для типів записів

en: Permalink Setting
uk_UA: Налаштування постійних посилань

en: Search Engine Visibility
uk_UA: Видимість сайту для пошукових машин

en: Front Page Displays
uk_UA: Головна сторінка показує

en: Site Language
uk_UA: Мова сайту

en: Site Title
uk_UA: Назва сайту

en: Email Address
uk_UA: Email Адреса

en: Subscribe
uk_UA: Підписатися

en: Nothing found for %request_words%
uk_UA: Нічого не знайдено для %request_words%

en: Advanced support for WooCommerce
uk_UA: Розширена підтримка WooCommerce

en:  to upgrade to Pro Version and get:
uk_UA: для оновлення до Про-версії і отримаєте:

en: Post Data
uk_UA: Дані запису

en: Access to Knowledge Center
uk_UA: Доступ до Бази знань

en: Access to Premium Support Forums
uk_UA: Доступ до форумів преміальної підтримки

en: Access to Video Screencasts
uk_UA: Доступ до відео-скрінкастів

en: SEO for Categories, Tags and Custom Taxonomies
uk_UA: SEO для рубрик, позначок і користувацьких таксономій

en: Video SEO Module
uk_UA: Відео модуль SEO

en: Advanced support for e-commerce
uk_UA: Розширена підтримка e-commerce

en: Use Content For Autogenerated OG Descriptions
uk_UA: Використовувати вміст для авто-генерування Open Graph описів

en: Use Content For Autogenerated Descriptions:
uk_UA: Використовувати вміст для авто-генерування описів:

en: Enter your Facebook Admin ID here. You can enter multiple IDs separated by a comma. You can look up your Facebook ID using this tool http://findmyfbid.com/
uk_UA: Введіть сюди ваш Facebook Admin ID. Можна ввести декілька ID через кому. Щоб дізнатися ваш Facebook ID можна використовувати цей інструмент http://findmyfbid.com/

en: This option will auto generate your Open Graph descriptions from your post content instead of your post excerpt. WooCommerce users should read the documentation regarding this setting.
uk_UA: Ця опція дозволяє автоматично генерувати описи Open Graph зі змісту запису замість її уривка. Користувачам WooCommerce рекомендується прочитати документацію по даному налаштуванню.

en: This option will auto generate your meta descriptions from your post content instead of your post excerpt. This is useful if you want to use your content for your autogenerated meta descriptions instead of the excerpt. WooCommerce users should read the documentation regarding this setting.
uk_UA: Ця опція дозволяє автоматично генерувати meta-description зі змісту запису замість її уривка. Користувачам WooCommerce рекомендується прочитати документацію по даному налаштуванню.

en: Reset %s Settings to Defaults
uk_UA: Скинути %s налаштування до значень за замовчуванням

en: Access to video tutorials about SEO with the Pro version
uk_UA: Доступ до відео-уроків по SEO в Pro версії

en: Welcome to version %s. Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack Pro ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
uk_UA: Ласкаво просимо в версію %s. Спасибі вам за використання новітньої і найкращої версії All in One SEO Pack Pro! Будь ласка, вивчіть налаштування, так як ми постійно додаємо нові функції для вас.

en: CLICK HERE
uk_UA: НАТИСНІТЬ ТУТ

en: %current_date% - The current date (localized)
uk_UA: %current_date% - Поточна дата (локалізована)

en: This option will automatically generate Canonical URLs for your entire WordPress installation.  This will help to prevent duplicate content penalties by Google
uk_UA: Цей параметр автоматично генерує канонічні URL для всього сайту на WordPress. Це допоможе уникнути дублювання і блокування контенту від Google.

en: Removed empty file %s.
uk_UA: Вилучений порожній файл %s.

en: This displays an SEO News widget on the dashboard.
uk_UA: Це відображає віджет SEO-новин в консолі.

en: Show SEO News
uk_UA: Показати SEO-новини

en: Click here to %s.
uk_UA: Натисніть сюди, щоб %s.

en: SEO News
uk_UA: SEO-новини

en: Continue to the General Settings
uk_UA: Продовжити в Загальних налаштуваннях

en: Changes are automatically submitted to search engines.
uk_UA: Зміни автоматично відправлені пошуковим системам.

en: What&#8217;s New
uk_UA: Що нового

en: All in One SEO Pack %s contains new features, bug fixes, increased security, and tons of under the hood performance improvements.
uk_UA: All in One SEO Pack %s містить нові функції, виправлення помилок, підвищена безпека і покращена продуктивність.

en: Welcome to All in One SEO Pack %s
uk_UA: Ласкаво просимо в All in One SEO Pack %s

en: Welcome to All in One SEO Pack
uk_UA: Ласкаво просимо в All in One SEO Pack

en: Did You Know?
uk_UA: Чи знаєте ви?

en: Set up Google Analytics
uk_UA: Установки Google Analytics

en: Submit an XML Sitemap to Google
uk_UA: Надіслати XML-карти сайту на розгляд Google

en: Get Started
uk_UA: Почнемо

en: We have complete documentation on every setting and feature
uk_UA: Ми маємо повну документацію на кожен параметр і функцію

en: Quality guidelines for SEO titles and descriptions
uk_UA: Рекомендації по якості SEO заголовків і описів

en: Tips for good on-page SEO
uk_UA: Поради по SEO-просуванню

en: Beginners Guide for Social Meta module
uk_UA: Інструкція по модулю Соціальних мета для новачків

en: Beginners Guide for XML Sitemap module
uk_UA: Інструкція по модулю XML-карти сайту для новачків

en: Beginners Guide for All in One SEO Pack
uk_UA: Інструкція All in One SEO Pack для новачків

en: Control SEO on categories, tags and custom taxonomies with the Pro version
uk_UA: Ви можете контролювати SEO в категоріях, позначках і на кастомних таксономіях в версії Pro

en: Credits
uk_UA: Подяки

en: Translate
uk_UA: Перекласти

en: Help translate All in One SEO Pack into your language.
uk_UA: Допоможіть перевести All in One SEO Pack на вашу мову.

en: Upgrade
uk_UA: Оновлення

en: Support All in One SEO Pack
uk_UA: Підтримка All in One SEO Pack

en: Core Team
uk_UA: Основна команда

en: Project Manager
uk_UA: Менеджер проекту

en: Project Lead
uk_UA: Керівник проекту

en: Project Leaders
uk_UA: Керівники проекту

en: Development Team
uk_UA: Команда розробників

en: Upgrade to All in One SEO Pack Pro to access priority support and premium features.
uk_UA: Оновіться до All in One SEO Pack Pro щоб отримати пріоритетну підтримку і преміальні функції.

en: There are many ways you can help support All in One SEO Pack.
uk_UA: Існує багато способів підтримати All in One SEO Pack.

en: Translation contributors and translation editors
uk_UA: Перекладачі і редактори перекладів

en: Recent Rockstar Contributors
uk_UA: Нові учасники Rockstar

en: All in One SEO Pack is created by a worldwide network of friendly folks like these.
uk_UA: All in One SEO Pack створюється доброзичливою спільнотою людей, як ці.

note: translators: '%1$s' and '%2$s' are used as placeholders and turn the text in between into a clickable link
en: Want to see your name and picture here as a community developer? %1$sClick here%2$s to open an issue on GitHub to report a bug, request a feature or find an issue and submit code!
uk_UA: Хочете побачити тут своє ім'я і фотографію в якості учасника спільноти розробників? Оформіть нову проблему на Github, щоб повідомити про помилку або запросити нову функцію або знайдіть опубліковану проблему, яка вам по зубах і надайте свій код!

en: Custom Twitter Image
uk_UA: Користувацьке Twitter-зображення

en: This option lets you upload an image to use as the Twitter image for this Page or Post.
uk_UA: Ця опція дозволяє завантажити зображення для використання в якості Twitter-зображення для цієї сторінки або запису.

en: Redirect Attachments to Post Parent:
uk_UA: Перенаправлення вкладань на батьківський запис:

en: Redirect attachment pages to post parent.
uk_UA: Перенаправлення сторінок вкладань на батьківський запис.

en: Dynamically creates the XML sitemap instead of using a static file.
uk_UA: Динамічно створює XML-карту сайту замість використання статичного файлу.

en: <b>Security warning:</b> Your file looks compromised. Please check the file for any script-injection.
uk_UA: <b>Попередження системи безпеки:</b> Ваш файл виглядає скомпрометованим. Будь ласка перевірте файл на наявність скрипт-ін'єкції.

note: translators: %1$s expands to the number of languages All in One SEO Pack has been translated into. $2%s to the percentage translated of the current language, $3%s to the language name, %4$s and %5$s to anchor tags with link to translation page at translate.wordpress.org
en: All in One SEO Pack has been translated into %1$s languages, but currently the %3$s translation is only %2$s percent complete. %4$s Click here %5$s to help get it to 100 percent.
uk_UA: All in One SEO Pack був перекладений на %1$s мов, але поточна %3$s завершена тільки на %2$s відсотків. %4$s Натисніть сюди %5$s, щоб допомогти довести до 100 відсотків.

en: Sorry, you can't do that. Please choose a platform and then click Analyze or Convert.
uk_UA: На жаль, ви не можете зробити це. Будь ласка, виберіть платформу, а потім натисніть кнопку Аналізувати або Конвертувати.

en: Convert
uk_UA: Конвертувати

en: Analyze
uk_UA: Аналізувати

en: New in 2.4: Improved support for taxonomies, Woocommerce and massive performance improvements under the hood! Please review your settings on each options page!
uk_UA: Нове в 2.4: Покращена підтримка таксономій, сумісність з WooCommerce та інші поліпшення продуктивності під капотом! Будь ласка перевірте параметри на кожній сторінці налаштувань.

en: Themes
uk_UA: Теми

en: Plugins
uk_UA: Розширення

en: Choose platform:
uk_UA: Виберіть платформу:

en: Import SEO data from:
uk_UA: Імпорт даних SEO з:

en: Please Note:
uk_UA: Будь ласка, зверніть увагу:

en: Before performing an import, we strongly recommend that you make a backup of your site. We use and recommend %s BackupBuddy %s for backups.
uk_UA: До запуску імпорту ми настійно рекомендуємо вам зробити резервну копію сайту. Ми радимо використовувати %s BackupBuddy %s для бекапів.

en: Click "Convert" to perform the import. After the import has completed, you will be alerted to how many records were imported, and how many records had to be ignored, based on the criteria above.
uk_UA: Натисніть "конвертувати" для виконання імпорту. Після закінчення процесу імпорту, ви будете повідомлені про кількість імпортованих записів, а також про те, скільки записів були проігноровані відповідно до критеріїв, виставленими вище.

en: Some plugins and themes do not share similar data, or they store data in a non-standard way. If we cannot import this data, it will remain unchanged in your database. Any compatible SEO data will be displayed for you to review. If a post or page already has SEO data in All in One SEO Pack, we will not import data from another plugin/theme.
uk_UA: Деякі плагіни і теми не забезпечують доступ до подібних даних, або вони зберігають їх в нестандартному вигляді. Якщо ми не можемо імпортувати ці дані, вони залишаться незмінними у вашій базі даних. Будь-які сумісні SEO-дані будуть відображені для вашого перегляду. Якщо запис або сторінка вже містить SEO-дані в All in One SEO Pack, ми не будемо імпортувати дані з інших плагінів/тем.

en: Click "Analyze" for a list of SEO data that can be imported into All in One SEO Pack, along with the number of records that will be imported.
uk_UA: Натисніть "Аналізувати" для виведення списку всіх SEO-даних, які можуть бути імпортовані в All in One SEO Pack, разом з кількістю записів, доступних для імпорту.

en: Use the drop down below to choose which plugin or theme you wish to import SEO data from.
uk_UA: Використовуйте випадаючий список нижче для вибору теми або плагіна з якого ви хочете імпортувати SEO-дані.

en: Import SEO Settings
uk_UA: Імпорт SEO налаштувань

en: Analysis Results
uk_UA: Результати аналізу

en: Conversion Results
uk_UA: Результати перетворення

en: Compatible data:
uk_UA: Сумісні дані:

en: <p>Analyzing records in a %s to %s conversion&hellip;
uk_UA: <p>Аналіз записів у перетворенні %s - %s&hellip;

en: Sorry, something went wrong. Please try again
uk_UA: Щось пішло не так. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: SEO Data Import
uk_UA: Імпорт SEO-даних

en: Import SEO Data
uk_UA: Імпортувати SEO-дані

en: All in One SEO has been deactivated
uk_UA: All In One SEO деактивовано

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
uk_UA: Виявлено плагін Yoast SEO. Бажаєте %sімпортувати його налаштування%s?

en: The plugin Yoast SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s into All in One SEO Pack?
uk_UA: Виявлено плагін Yoast SEO. Бажаєте %sімпортувати його налаштування%s в All in One SEO Pack?

en: Pro Version Only
uk_UA: Тільки в Pro-версії

en: We've detected you're running WooCommerce.
uk_UA: Ми виявили, що ви використовуєте WooCommerce.

en: %s Upgrade%s to All in One SEO Pack Pro for increased SEO compatibility for your products.
uk_UA: %sОновіть%s All in One SEO Pack до Pro-версії для підвищення SEO-сумісності ваших товарів.

note: Description of the plugin/theme
en: Out-of-the-box SEO for your WordPress blog. Features like XML Sitemaps, SEO for custom post types, SEO for blogs or business sites, SEO for ecommerce sites, and much more. More than 30 million downloads since 2007.
uk_UA: SEO з коробки для вашого сайту на WordPress. Такий функціонал, як XML карта сайту, SEO для кастомних типів публікацій, SEO для блогів і бізнес-сайтів, SEO для сайтів електронної комерції, і багато іншого. Майже 30 мільйонів завантажень з 2007р.

en: Use Custom Blocklists
uk_UA: Використовувати свій чорний список

en: Block Referral Spam using HTTP
uk_UA: Блокувати реферальний спам, використовуючи HTTP

en: Block Bad Bots using HTTP
uk_UA: Блокування шкідливих ботів, використовуючи HTTP

en: Block Referral Spam using HTTP.
uk_UA: Блокувати реферальний спам використовуючи HTTP.

en: Manage Licenses
uk_UA: Управління ліцензіями

en: Image SEO
uk_UA: SEO для зображень

en: Create and manage your Video Sitemap using this feature and submit your Video Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
uk_UA: Створіть і налаштуйте вашу карту сайту для відео, використовуючи цей функціонал і надайте її Google, Bing/Yahoo і Ask.com.

note: translators: Please mind the space at the beginning of the string.
en:  Need a license key?
uk_UA: Потрібен ліцензійний ключ?

en: License Key is not set yet or invalid.
uk_UA: Ліцензійний ключ ще не встановлений, або недійсний

en: Purchase one now
uk_UA: Зробити покупку зараз

en: Finished scanning posts
uk_UA: Завершено сканування записів

en: Notice:
uk_UA: Замітка:

en: Scan
uk_UA: Сканувати

en: You do not have access to this page; try logging in as an administrator.
uk_UA: Ви не маєте доступу до цієї сторінки; спробуйте авторизуватися як адміністратор.

en: Enable this option to only allow access to your sitemap by site administrators and major search engines.
uk_UA: Ввімкніть цю опцію, щоб забезпечити доступ до вашої карті сайту адміністраторам сайту і основним пошуковим системам.

en: If checked, only posts that have videos in them will be displayed on the sitemap.
uk_UA: Якщо вибрано, тільки записи з відео будуть показані в карті сайту.

en: Press the Scan button to scan your posts for videos! Do this if video content from a post or posts is not showing up in your sitemap.
uk_UA: Натисніть кнопку Сканувати, щоб знайти в записах відео. Зробіть це, якщо відео контент не представлений в вашій карті сайту.

en: Scan Posts For Videos
uk_UA: Сканувати публікації для виявлення відео

en: Show Only Posts With Videos
uk_UA: Показувати тільки записи з відео

en: Restrict Access to Video Sitemap
uk_UA: Обмежити доступ до відео-карти сайту

en: Upgrade to Pro
uk_UA: Поліпшити до Pro

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: SEO Settings
uk_UA: Налаштування SEO

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack Pro ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
uk_UA: Дякуємо за використання останнього і найкращого All in One SEO Pack Pro! Будь ласка, перевірте налаштування, так як ми постійно додаємо нові функції!

en: %taxonomy_description% - The description of the taxonomy
uk_UA: %taxonomy_description% - опис таксономії

en: Debug String
uk_UA: Налагодження рядка

en: %taxonomy_title% - The original title of the taxonomy
uk_UA: %taxonomy_title% - оригінальне найменування таксономії

en: About
uk_UA: Опис

en: Support Forum
uk_UA: Форум підтримки

en: SEO on only these taxonomies:
uk_UA: SEO тільки для цих таксономій:

en: Taxonomy Title Format:
uk_UA: Формат заголовку таксономії:

en: License Key:
uk_UA: Ліцензійний ключ:

en: Use these checkboxes to select which Taxonomies you want to use All in One SEO Pack with.
uk_UA: Використовуйте ці прапорці для вибору, з якими таксономіями ви хочете використовувати All in One SEO Pack.

en: This will be the license key received when the product was purchased. This is used for automatic upgrades.
uk_UA: Це буде ліцензійний ключ отриманий в момент придбання товару. Він використовується для автоматичних оновлень.

en: Warning: You're blocking access to search engines.
uk_UA: Увага: Ви блокуєте доступ до пошукових систем!

en: Enter your Facebook App ID here. Information about how to get your Facebook App ID can be found at https://developers.facebook.com/docs/apps/register
uk_UA: Введіть ваш Facebook App ID тут. Інформація про те, як отримати ваш Facebook App ID можна знайти на https://developers.facebook.com/docs/platforminsights/domains

en: You can %s click here%s to go to your reading settings and toggle your blog visibility.
uk_UA: Ви можете %s натиснути тут%s, щоб перейти до ваших налаштувань і переключити видимість свого блогу.

en: posts
uk_UA: записи

en: static
uk_UA: статична

en: dynamic
uk_UA: динамічна

en: compressed
uk_UA: стисла

en: Delete Conflicting Files
uk_UA: Видалити конфліктуючі файли

en: Rename Conflicting Files
uk_UA: Перейменувати конфліктуючі файли

en: Couldn't find file %s!
uk_UA: Неможливо знайти %s!

en: Renamed %s to %s.
uk_UA: %s перейменовано в %s.

en: Couldn't rename file %s!
uk_UA: Неможливо перейменувати файл %s!

en: Deleted %s.
uk_UA: Вилучено %s.

en: Privacy Settings
uk_UA: Налаштування приватності

en: view your sitemap
uk_UA: подивитися карту сайту

en: Update Sitemap
uk_UA: Оновити карту сайту

en:  Taxonomy
uk_UA: Таксономія

en:  Post Type
uk_UA: Тип запису

en: Manually set the frequency for the
uk_UA: Вручну встановити частоту оновлення для

en: Manually set the priority for the
uk_UA: Вручну встановити пріоритет для

en: All Taxonomies
uk_UA: Всі таксономії

en: All Post Types
uk_UA: Всі типи записів

en: Media / Attachments
uk_UA: Медіа / Вкладення

en: Daily scheduled sitemap check has finished.
uk_UA: Запланована щоденна перевірка карти сайту завершена.

en: Once Monthly
uk_UA: Раз в місяць

en: Once Weekly
uk_UA: Один раз на тиждень

en: Frequencies
uk_UA: Частота оновлення

en: Priorities
uk_UA: Пріоритети

en: Excluded Items
uk_UA: Виключені об'єкти

en: Excluded Pages
uk_UA: Виключені сторінки

en: Excluded Categories
uk_UA: Виключені категорії

en: Add URL
uk_UA: Додати URL

en: Additional Pages
uk_UA: Додаткові сторінки

en: Last Modified
uk_UA: Остання зміна

en: Page Frequency
uk_UA: Частота оновлення сторінки

en: Page Priority
uk_UA: Пріоритет сторінки

en: Page URL
uk_UA: URL сторінки

en: Enter information below for any additional links for your sitemap not already managed through WordPress.
uk_UA: Введіть інформацію для додаткових посилань, що Ваша карта сайту вже не керується через WordPress.

en: Manually set the %s of your %s.
uk_UA: Встановіть вручну %s Ваших %s.

en: author pages
uk_UA: сторінки авторів

en: archive pages
uk_UA: архівні сторінки

en: taxonomies
uk_UA: таксономії

en: homepage
uk_UA: Головна сторінка

en: frequency
uk_UA: частота

en: priority
uk_UA: пріоритет

en: Select Individual
uk_UA: Вибрати окремі

en: Sitemap Status
uk_UA: Статус карти сайту

en: Dynamically Generate Sitemap
uk_UA: Динамічна карта сайту

en: Link From Virtual Robots.txt
uk_UA: Посилання на карту з віртуального robots.txt

en: Create Compressed Sitemap
uk_UA: Створити стислу версію карти сайту

en: Include Author Pages
uk_UA: Включити сторінки авторів

en: Include Date Archive Pages
uk_UA: Включити архіви за день

en: Taxonomies
uk_UA: Таксономії

en: Post Types
uk_UA: Типи записів

en: Enable Sitemap Indexes
uk_UA: Включити індексування карти сайту

en: Monthly
uk_UA: Щомісяця

en: Weekly
uk_UA: Щотижня

en: Daily
uk_UA: Щодня

en: No Schedule
uk_UA: Немає розкладу

en: Schedule Updates
uk_UA: Оновлювати за розкладом

en: Filename Prefix
uk_UA: Префікс файлу

en: Potential conflict with unknown file %s.
uk_UA: Потенційний конфлікт з невідомим файлом %s.

en: Warning: dynamic sitemap generation must have permalinks enabled.
uk_UA: Увага: щоб карта сайту була динамічною, потрібно включити постійні посилання.

en: Reading Settings
uk_UA: Налаштування читання

en: Do Not Override
uk_UA: Не перевизначати

en: Entries from these categories will be excluded from the sitemap.
uk_UA: Вміст зазначених рубрик будуть виключені з карти сайту.

en: Use page slugs or page IDs, seperated by commas, to exclude pages from the sitemap.
uk_UA: Використовуйте слаги або ID сторінок, розділені комами, для виключення сторінок з карти сайту.

en: Last modified date of the page.
uk_UA: Дата останньої зміни сторінки.

en: The frequency of the page.
uk_UA: Частота оновлення сторінки.

en: The priority of the page.
uk_UA: Пріоритет сторінки.

en: URL to the page.
uk_UA: URL сторінки.

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, unable to access via wp_remote_get().
uk_UA: Не вдалося сповістити %s about changes to your sitemap at %s, неможливо отримати доступ через wp_remote_get().

en: Failed to notify %s about changes to your sitemap at %s, error code %s.
uk_UA: Не вдалося повідомити %s про зміни Вашій карті сайту %s, невірний код %s.

en: Warning: a static sitemap '%s' generated by All in One SEO Pack %s on %s already exists that may conflict with dynamic sitemap generation.
uk_UA: Попередження: статична Карта сайту '%s' згенерована за допомогою All in One SEO Pack %s on %s вже існує, це може призвести до конфлікту з генерацією динамічної Карти сайту.

en: Warning: your privacy settings are configured to ask search engines to not index your site; you can change this under %s for your blog.
uk_UA: Попередження: Ваші приватні налаштування задані так, що пошукові системи не індексують Ваш сайт; Ви можете змінити їх під %s для Вашого блогу.

en: Dynamic sitemap generation does not appear to be using the correct rewrite rules; please disable any other sitemap plugins or functionality on your site and reset your permalinks.
uk_UA: Динамічна генерація Карти сайту не з'явиться для корректного перепису правил; будь ласка, вимкніть будь-які інші плагіни Карти сайту або функціонали на Вашому сайті та перезапустіть постійне посилання.

en: Maximum Posts Per Sitemap Page
uk_UA: Максимальна кількість публікацій в карті сайту

en: Advanced Settings
uk_UA: Розришені налаштування

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Author
uk_UA: Автор

en: Company
uk_UA: Компанія

en: On
uk_UA: Увімк.

en: Off
uk_UA: Вимк.

en: Yes
uk_UA: Так

en: No
uk_UA: Ні

en: Operating System
uk_UA: Операційна система

en: MYSQL Version
uk_UA: Версія MYSQL

en: SQL Mode
uk_UA: Режим SQL

en: PHP Exif support
uk_UA: Підтримка PHP Exif

en: PHP IPTC support
uk_UA: Підтримка PHP IPTC

en: PHP XML support
uk_UA: Підтримка PHP XML

en: WordPress Version
uk_UA: Версія WordPress

en: Multisite
uk_UA: Мультисайт

en: Active Theme
uk_UA: Активна тема

en: Country
uk_UA: Країна

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Food
uk_UA: Їжа

en: Drink
uk_UA: Напій

en: Book
uk_UA: Книга

en: Album
uk_UA: Альбом

en: City
uk_UA: Місто

en: Public Figure
uk_UA: Публічна особа

en: Profile
uk_UA: Профіль

en: Politician
uk_UA: Політик

en: Musician
uk_UA: Музикант

en: Director
uk_UA: Директор

en: Athlete
uk_UA: Спортсмен

en: Actor
uk_UA: Актор

en: University
uk_UA: Університет

en: School
uk_UA: Школа

en: Non Profit
uk_UA: Некомерційний

en: Government
uk_UA: Уряд

en: Band
uk_UA: Група

en: Sports Team
uk_UA: Спортивна команда

en: Sports League
uk_UA: Спортивна ліга

en: Cause
uk_UA: Справа

en: Restaurant
uk_UA: Ресторан

en: Hotel
uk_UA: Готель

en: Cafe
uk_UA: Кафе

en: Bar
uk_UA: Бар

en: Sport
uk_UA: Спорт

en: Activity
uk_UA: Активність

en: Update Options
uk_UA: Оновити налаштування

en: Website
uk_UA: Веб сайт

en: Blog
uk_UA: Блог

en: Article
uk_UA: Стаття

en: Episode
uk_UA: Епізод

en: TV Show
uk_UA: ТВ шоу

en: Song
uk_UA: Пісня

en: Product
uk_UA: Продукт

en: Movie
uk_UA: Фільм

en: Game
uk_UA: Гра

en: Please wait...
uk_UA: Будь ласка, зачекайте...

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Post
uk_UA: Опублікувати

en: SEO Keywords
uk_UA: Ключові слова (keywords)

en: SEO Description
uk_UA: Опис (description)

en: SEO Title
uk_UA: Заголовок (title)

en: Update .htaccess
uk_UA: Оновити .htaccess

en: Update robots.txt
uk_UA: Оновити robots.txt

en: Edit robots.txt
uk_UA: Редагувати robots.txt

en: Coming Soon...
uk_UA: В розробці...

en: Video Sitemap
uk_UA: Відео карта сайту

en: UPGRADE TO PRO VERSION
uk_UA: ОНОВІТЬ ДО ПРЕМІУМ ВЕРСІЇ

en: Pro Version
uk_UA: Преміум версія

en: Reset Dismissed Notices
uk_UA: Скинути відхилені повідомлення

en: Version
uk_UA: Версія

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Join Our Mailing List
uk_UA: Підпишіться на нашу розсилку

en: Upgrade To Pro
uk_UA: Поліпшити до PRO

en: Connect With Google Analytics
uk_UA: З'єднатися з Google Analytics

en: Remove Stored Credentials
uk_UA: Видалити збережені облікові дані

en: Disconnect From Google Analytics
uk_UA: Відключитися від Google Analytics

en: Watch video tutorials
uk_UA: Дивитися відео-уроки

en: View the Changelog
uk_UA: Подивитися список

en: All in One SEO Pro Plugin Changelog
uk_UA: Список змін All in One SEO Pro

en: Access our Premium Support Forums
uk_UA: Доступ до нашого форуму Преміум підтримки

en: All in One SEO Pro Plugin Support Forum
uk_UA: Форум підтримки плагіна All in One SEO Pro

en: Read the All in One SEO Pack user guide
uk_UA: Прочитати інструкцію All in One SEO Pack

en: Welcome to Version %s!
uk_UA: Ласкаво просимо в версію %s!

en: Sign up today and receive a free copy of the e-book 5 SEO Tips for WordPress ($39 value).
uk_UA: Підпишіться сьогодні і отримаєте безкоштовний ел. екземпляр книги "5 SEO Tips for WordPress" (звичайна ціна $ 39).

en: Join our mailing list for tips, tricks, and WordPress secrets.
uk_UA: Підпишіться на нашу розсилку секретів і порад по WordPress.

en: Getting started? Read the Beginners Guide
uk_UA: Приступаєте до роботи? Прочитайте Керівництво для початківців

en: Edit SEO
uk_UA: Редагувати SEO

en: Twitter Domain
uk_UA: Twitter домен

en: Show Twitter Author
uk_UA: Показувати Twitter автора

en: Twitter Site
uk_UA: Twitter сайта

en: Twitter Card Type
uk_UA: Тип Twitter Card

en: Summary Large Image
uk_UA: Стандартно (велике зображення)

en: Summary
uk_UA: Стандартно (коротко)

en: Default Twitter Card
uk_UA: Twitter Card за замовчуванням

en: Specify Video Height
uk_UA: Вказати висоту відео

en: Specify Video Width
uk_UA: Вказати ширину відео

en: Custom Video
uk_UA: Користувацьке відео

en: Specify Image Height
uk_UA: Вказати висоту зображення

en: Specify Image Width
uk_UA: Вказати ширину зображення

en: Custom Image
uk_UA: Користувацьке зображення

en: Facebook Object Type
uk_UA: Тип даних Facebook

en: State Province
uk_UA: Штат, область

en: Landmark
uk_UA: Орієнтир

en: Noindex Settings
uk_UA: Налаштування індексування (noindex)

en: Places a link to your Sitemap.xml into your virtual Robots.txt file.
uk_UA: Розмістити посилання на файл Sitemap.xml в віртуальному Robots.txt.

en: Create a compressed sitemap file in .xml.gz format.
uk_UA: Створити стислий файл sitemap в форматі .xml.gz.

en: Include Author Archives in your sitemap.
uk_UA: Включити авторів архівів в файл sitemap.

en: Include Date Archives in your sitemap.
uk_UA: Включити дату архівів в файл sitemap.

en: Select which taxonomy archives appear in your sitemap
uk_UA: Вкажіть архіви таксономій для виведення на карті сайту.

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
uk_UA: Вкажіть типи публікацій для виведення на карті сайту.

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
uk_UA: Вкажіть максимальне число публікацій на карті сайту (до 50 000).

en: XML Sitemap
uk_UA: XML карта сайту

en: More Information
uk_UA: Більше інформації

en: Legend
uk_UA: Легенда

en: Proposed Changes
uk_UA: Пропоновані зміни

en: Current File
uk_UA: Поточний файл

en: Optimize your Robots.txt File
uk_UA: Оптимізувати Robots.txt

en: Create a Robots.txt File
uk_UA: Створити Robots.txt

en: Optimize
uk_UA: Оптимізувати

en: Disregard Changes
uk_UA: Ігнорувати зміни

en: Update Robots.txt File
uk_UA: Оновити Robots.txt

en: Delete Robots.txt File
uk_UA: Видалити Robots.txt

en: Save Robots.txt File
uk_UA: Зберегти Robots.txt

en: Add Rule
uk_UA: Додати правило

en: Generate Robots.txt
uk_UA: Генерувати Robots.txt

en: Directory Path
uk_UA: Шлях до каталогу

en: User Agent
uk_UA: Користвувацький агент

en: Rule Type
uk_UA: Тип правила

en: E-mail debug information
uk_UA: Відправити інформацію на пошту

en: Error: please enter an e-mail address before submitting.
uk_UA: Помилка: введіть в поле коректну email адресу.

en: Failed to send to %s.
uk_UA: Помилка при відправленні %s.

en: Sent to %s.
uk_UA: Відправлено %s.

en: Form submission error: verification check failed.
uk_UA: Помилка: перевірка провалена.

en: WordPress DB Version
uk_UA: Версія БД WordPress

en: Home URL
uk_UA: URL домашньої сторінки

en: Site URL
uk_UA: URL сайту

en: PHP Max Script Execute Time
uk_UA: PHP макс. час виконання скрипта

en: PHP Max Post Size
uk_UA: PHP макс. розмір статті

en: PHP Max Upload Size
uk_UA: PHP макс. розмір завантаження

en: PHP Memory Limit
uk_UA: PHP ліміт пам'яті

en: PHP Version
uk_UA: PHP версія

en: Memory usage
uk_UA: Використання пам'яті

en: Server
uk_UA: Сервер

en:  MByte
uk_UA: МБайт

en: N/A
uk_UA: Немає даних

en: Not set
uk_UA: Не встановлено

en: System Status
uk_UA: Про систему

en: No limit
uk_UA: Нема обмежень

en: Raise execution time
uk_UA: Збільшити час виконання

en: Use the system default
uk_UA: Використовувати значення системи за умовчанням

en: Raise memory limit
uk_UA: Збільшити ліміт пам'яті

en: Object Type
uk_UA: Тип даних

en: Scan your site for duplicate social meta tags.
uk_UA: Перевірте свій сайт на дублі соціальних мета тегів.

en: Scan Now
uk_UA: Сканувати зараз

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Scan Social Meta
uk_UA: Сканувати соціальні мета

en: Twitter Settings
uk_UA: Налаштування Twitter

en: Facebook Settings
uk_UA: Налаштування Facebook

en: Image Settings
uk_UA: Налаштування зображення

en: Social Settings
uk_UA: Соціальні налаштуваня

en: Associated Name
uk_UA: Пов'язана назва

en: Organization
uk_UA: Організація

en: Person
uk_UA: Особистість

en: Person or Organization?
uk_UA: Приватна особа або організація

en: Social Profile Links
uk_UA: Соціальні посилання

en: Show Facebook Author on Articles
uk_UA: Показувати Facebook автора в статтях

en: Show Facebook Publisher on Articles
uk_UA: Показувати Facebook видавця в статтях

en: Default Image
uk_UA: Зображення за замовчуванням

en: Scan Header
uk_UA: Сканувати заголовок

en: All in One SEO Options Updated.
uk_UA: Налаштування All in One SEO оновлені.

en: Options Reset.
uk_UA: Скидання налаштувань.

en: Click for Help!
uk_UA: Натисніть для допомоги!

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: What Does This Mean?
uk_UA: Що це означає?

en: Insert time
uk_UA: Вказати час

en: Revisions
uk_UA: Ревізії

en: Slug may not be empty!
uk_UA: Коротке ім'я не може бути порожнім!

en: Edit Robots.txt
uk_UA: Редагувати Robots.txt

en: Edit .htaccess
uk_UA: Редагувати .htaccess

en: .htaccess editor
uk_UA: Редактор .htaccess

en: Robots.txt editor
uk_UA: Редактор robots.txt

en: Reset Features
uk_UA: Скинути модулі

en: Update Features
uk_UA: Оновити модулі

en: XML Sitemaps
uk_UA: XML Карта сайту

en: Feature Manager
uk_UA: Управління модулями

en: Submit
uk_UA: Відправити

en: SFWD Debug Mail From Site %s.
uk_UA: SFWD налагоджувальне повідомлення з сайту %s.

en: All in One SEO Pack Pro Debug Info
uk_UA: All in One SEO Pack Pro налагоджувальна інформація

en: Home Image
uk_UA: Зображення головної сторінки

en: Home Description
uk_UA: Опис головної сторінки

en: Home Title
uk_UA: Заголовок головної сторінки

en: Site Name
uk_UA: Назва сайту

en: Run Shortcodes In Description
uk_UA: Використовувати шорткоди в описі

en: Run Shortcodes In Title
uk_UA: Включити шорткоди в заголовку

en: Use AIOSEO Title and Description
uk_UA: Використовувати AIOSEO заголовок і опис

en: First Available Image
uk_UA: Перше доступне зображення

en: Post Author Image
uk_UA: Зображення автора посту

en: Image From Custom Field
uk_UA: Зображення з користувацького поля

en: First Image In Content
uk_UA: Перше зображення в контенті

en: First Attached Image
uk_UA: Перше додане зображення

en: Featured Image
uk_UA: Основне (рекомендоване) зображення

en: Select OG:Image Source
uk_UA: Вибрати джерело OG:Image

en: File Editor
uk_UA: Редактор файлів

en: Exports and imports your All in One SEO Pack plugin settings.
uk_UA: Експортуйте і імпортуйте налаштування All in One SEO Pack.

en: Importer & Exporter
uk_UA: Імпорт & Експорт

en: Optimize performance related to SEO and check your system status.
uk_UA: Оптимізуйте продуктивність і перевірте статус системи (інформація про сервер, WP, PHP та ін.).

en: Performance
uk_UA: Продуктивність

en: Edit your robots.txt file and your .htaccess file to fine-tune your site.
uk_UA: Відредагуйте robots.txt і .htaccess для тонкого налаштування вашого сайту.

en: Social Meta
uk_UA: Соціальні мета

en: Main Settings
uk_UA: Основні налаштування

en: Default - nofollow
uk_UA: За замовчуванням - nofollow

en: Default - noindex
uk_UA: За замовчуванням - noindex

en: Review Your Settings
uk_UA: Переглянути налаштування

en: Title Format:
uk_UA: Формат заголовку:

en: Everywhere Else
uk_UA: Скрізь

en: Front Page
uk_UA: Головна сторінка

en: The red indicator means that the syntax is invalid for a robots.txt file.
uk_UA: Червоний індикатор означає, що синтаксис є неприпустимим для robots.txt.

en: Specifies the name of your sitemap file. This will default to 'sitemap'.
uk_UA: Визначає назву файлу карти сайту. За замовчуванням 'sitemap'.

en: Use Custom Field For Image
uk_UA: Використовувати користувацькі поля для зображення

en: Stop badly behaving bots from slowing down your website.
uk_UA: Зупиніть погану поведінку ботів, гальмуючих роботу сайту.

en: Enter the Twitter username associated with your website here.
uk_UA: Введіть ім'я користувача Twitter пов'язане з Вашим сайтом.

en: Enter the name of your website here.
uk_UA: Введіть назву вашого сайту.

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. Enable this only if your sitemap contains over 50,000 URLs or the file is over 5MB in size.
uk_UA: Організувати записи Карти сайту в окремі файли Вашої Карти сайту. Ввімкніть цю опцію, тільки якщо Ваш файл Карти сайту містить більше 50,000 URLів або файл перевищує розмір 5 МБ.

en: Notify search engines based on the selected schedule, and also update static sitemap daily if in use. (this uses WP-Cron, so make sure this is working properly on your server as well)
uk_UA: Сповіщати пошукові системи щодня, а також оновлювати статичний файл Карта сайту щодня, якщо він використовується. (це використовує WP-Cron, тому переконайтеся, що це працює належним чином на вашому сервері)

en: The yellow indicator means that a non-standard extension was recognized; not all crawlers may recognize it or interpret it the same way. The Allow and Sitemap directives are commonly used by Google and Yahoo.
uk_UA: Жовтий індикатор означає, що було виявлене нестандартне розширення; не всі повзунки можуть розпізнати це чи інтерпретувати це однаковим шляхом. Директиви Allow та Sitemap зазвичай використовуються Google та Yahoo.

en: Your Robots.txt file has been optimized.  Here are the results and recommendations.  Click the Update Robots.txt File button below to write these changes to your Robots.txt file.  Click the Disregard Changes button to ignore these recommendations and keep your current Robots.txt file.
uk_UA: Ваш файл Robots.txt був оптимізований. Тут наведені результати та рекомендації. Натисніть кнопку Завантажити файл Robots.txt нижче щоби записати ці данні в Ваш файл  Robots.txt. Натисніть кнопку Ігнорувати зміни щоби ігнорувати ці рекомендації і зберегти Ваш поточний файл Robots.txt.

en: Click the Optimize button below and All in One SEO Pack will analyze your Robots.txt file to make sure it complies with the standards for Robots.txt files.  The results will be displayed in a table below.
uk_UA: Натисніть кнопку нижче Оптимізувати і All in One SEO Pack проаналізує Ваш файл Robots.txt щоб переконатися, що він відповідає стандартам файлу Robots.txt. Результати будуть відображені у таблиці нижче.

en: Use output buffering to ensure that the title gets rewritten. Enable this option if you run into issues with the title tag being set by your theme or another plugin.
uk_UA: Використовуйте буферизацію виводу, щоб впевнитися, що заголовок переписаний. Ввімкніть цю опцію, якщо у вас виникли проблеми з заголовка тегу встановлений для вашої теми або іншого плагіну.

en: This setting allows you to raise your PHP execution time to a reasonable value.
uk_UA: Ці налаштування дозволяють Вам підвищувати час виконання PHP до раціонального значення.

en: This setting allows you to raise your PHP memory limit to a reasonable value. Note: WordPress core and other WordPress plugins may also change the value of the memory limit.
uk_UA: Ці налаштування дозволяють Вам підвищувати Ваш ліміт пам'яті PHP до раціонального значення. Зауважте: WordPress ядро та інші WordPress плагіни також можуть змінювати значення ліміту пам'яті.

en: Choose a default value that best describes the content of your post type.
uk_UA: Обрати значення за замовчуванням, яке найкраще описує контент Вашого типу посту.

en: Article Section
uk_UA: Розділ статті

en: Debug This Post
uk_UA: Налагодження цього посту

en: Facebook Debug
uk_UA: Налагодження Facebook

en: Default Image Height
uk_UA: Висота зображення за замовчуванням

en: Default Image Width
uk_UA: Ширина зображення за замовчуванням

en: Default OG:Image
uk_UA: OG:зображення за замовчуванням

en: Use Default If No Image Found
uk_UA: Використовувати зображення за замовчуванням, якщо не знайдено жодного зображення

en:  characters. Open Graph allows up to a maximum of %s chars for the %s.
uk_UA: символи. Open Graph дозволяє максимум до %s символів для %s.

en: Add the name of the person or organization who owns these profiles.
uk_UA: Додайте ім'я або назву організації власника профайлу.

en: Add URLs for your website's social profiles here (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn), one per line.
uk_UA: Додайте URLи для профайлів соціальних мереж для Вашого веб-сайту тут (Facebook, Twitter, Google+, Instagram, LinkedIn), по одному на рядок.

en: Are the social profile links for your website for a person or an organization?
uk_UA: Посилання для профайлів соціальних мереж для Вашого веб-сайту для людини чи для організації?

en: Allows your authors to be identified by their Facebook pages as content authors on the Opengraph meta for their articles.
uk_UA: Дозволяє Вашим авторам бути ідентифікованими на Opengraph мета через сторінки Facebook як автори контенту для їхніх статей.

en: Link articles to the Facebook page associated with your website.
uk_UA: Поєднайте статті на сторінці Facebook пов'язані з Вашим сайтом.

en: This Open Graph meta allows you to add a list of keywords that best describe this content.
uk_UA: Цей Open Graph мета дозволяє Вам додати список ключових слів, яка найкраще описує цей контент.

en: This Open Graph meta allows you to add a general section name that best describes this content.
uk_UA: Цей Open Graph мета дозволяє Вам додати загальну назву розділу, яка найкраще описує цей контент.

en: Press this button to have Facebook re-fetch and debug this page.
uk_UA: Натисніть цю кнопку щоби повторно отримати Facebook і налагодити цю сторінку.

en: Select the Open Graph type that best describes the content of this Page or Post.
uk_UA: Обрати тип Open Graph який найкраще описує контент цієї Сторінки чи Посту.

en: This is the Open Graph description of this Page or Post.
uk_UA: Це опис Open Graph для цієї Сторінки чи Посту.

en: This is the Open Graph title of this Page or Post.
uk_UA: Це Назва Open Graph для цієї Сторінки чи Посту.

en: Select which Post Types you want to use All in One SEO Pack to set Open Graph meta values for.
uk_UA: Обрати який Тип записів Ви хотіли б використовувати у All in One SEO Pack, який буде задано для Open Graph мета значення.

en: Enter the height for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
uk_UA: Введіть висоту для відео Open Graph у пікселях (наприклад 600).

en: Enter the width for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
uk_UA: Введіть ширину для відео Open Graph у пікселях (наприклад 600).

en: This option lets you specify a link to the Open Graph video used on this Page or Post.
uk_UA: Ця опція дозволяє Вам вказати посилання на Open Graph відео, яке використовується на цій Сторінці або у Записі.

en: Enter the height for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
uk_UA: Введіть висоту для зображення Open Graph у пікселях (наприклад 600).

en: Enter the width for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
uk_UA: Введіть ширину для зображення Open Graph у пікселях (наприклад 600).

en: This option lets you upload an image to use as the Open Graph image for this Page or Post.
uk_UA: Ця опція дозволяє Вам завантажити зображення яке буде використано як зображення  Open Graph для цієї Сторінки або Запису.

en: This option lets you select the Open Graph image that will be used for this Page or Post, overriding the default settings.
uk_UA: Ця опція дозволяє Вам обрати зображення Open Graph яке буде використано для цієї Сторінки або Запису, перевизначення налаштування за замовчуванням.

en: Enter the name of a custom field (or multiple field names separated by commas) to use that field to specify the Open Graph image on Pages or Posts.
uk_UA: Введіть назву поля користувача (або кілька імен полів, розділених комами), щоб використовувати це поле для специфікації зображення Open Graph на Сторінках або Записах.

en: This option lets you set a default height for your images, where unspecified.
uk_UA: Ця опція дозволяє Вам задати висоту за замовчуванням, там де її не задано.

en: This option lets you set a default width for your images, where unspecified.
uk_UA: Ця опція дозволяє Вам задати ширину за замовчуванням для зображення, там де її не визначено.

en: This option sets a default image that can be used for the Open Graph image. You can upload an image, select an image from your Media Library or paste the URL of an image here.
uk_UA: Ця опція задає зображення за замовчуванням яке може бути використане для зображення Open Graph. Ви можете завантажити зображення, обрати зображення з Медіа Бібліотеки чи вставити URL зображення сюди.

en: This option lets you fall back to the default image if no image could be found above.
uk_UA: Ця опція дозволяє Вам повернутися до зображення за замовчуванням, якщо зображення не може бути знайдено вище.

en: This option lets you choose which image will be displayed by default for the Open Graph image. You may override this on individual posts.
uk_UA: Ця опція дозволяє Вам обрати яке зображення буде показане за замовчуванням для зображення Open Graph. Ви можете змінити це на окремих постах.

en: The Home Image is the Open Graph image for your home page.
uk_UA: Зображення головної сторінки є зображенням Open Graph для Вашої головної сторінки.

en: The Home Description is the Open Graph description for your home page.
uk_UA: Опис головної сторінки є описом Open Graph для Вашої головної сторінки.

en: The Home Title is the Open Graph title for your home page.
uk_UA: Назва головної сторінки є назвою Open Graph для Вашої головної сторінки.

en: The Site Name is the name that is used to identify your website.
uk_UA: Назва сайту це ім'я яке використовується для ідентифікації Вашого сайту.

en: Run shortcodes that appear in social description meta tags.
uk_UA: Запустити короткі коди, які з'являються в описі соціальних мета тегів.

en: Run shortcodes that appear in social title meta tags.
uk_UA: Запустити короткі коди, які з'являються в назві соціальних мета тегів.

en: Checking this box will use the Home Title and Home Description set in All in One SEO Pack, General Settings as the Open Graph title and description for your home page.
uk_UA: При відмічанні цього прапорцю буде використано Назву головної сторінки та Опис головної сторінки що установленні в All in One SEO Pack, Загальні налаштування як назва та опис Open Graph для Вашої домашньої сторінки.

en: Security Check - If you receive this in error, log out and back in to WordPress
uk_UA: Перевірка безпеки - Якщо Ви отримали це випадково, вилогуйтесь та поверніться до WordPress

en:  characters. Most search engines use a maximum of %s chars for the %s.
uk_UA: символи. Більшість пошукових систем використовують максимум %s символів для %s.

en: Click here for documentation on this setting
uk_UA: Натисніть сюди для документації цих налаштувань

en: Settings export file for All in One SEO Pack
uk_UA: Файл налаштування експорту для All in One SEO Pack

en: <b>Warning:</b> This following post could not be found: <b>"%s"</b>
uk_UA: <b>Попередження:</b> Цей запис неможливо знайти: <b>"%s"</b>

en: <b>Warning:</b> Line not matched: <b>"%s"</b>, On Line: <b>%s</b>
uk_UA: <b>Попередження:</b> Лінія не відповідає: <b>"%s"</b>, В лінії: <b>%s</b>

en: You may change this by activating or deactivating
    						modules in the Feature Manager.
uk_UA: Ви можете це змінити за допомогою активації або деактивації модулів у Менеджері Функцій.

en: There are no other modules currently loaded!
uk_UA: На даний час нема жодних завантажених інших модулів!

en: Note: If General Settings is checked, the
    								General Settings, the Feature Manager settings,
    								and the following currently active modules will
    								have their settings data exported:
uk_UA: Зауважте: Якщо Загальні Налаштування перевірені, то для Загальних Налаштувань, Налаштувань Менеджера Функцій, і наступних активних на даний час модулів будуть експортовані налаштування:

en: Export Post Types:
uk_UA: Експортувати Типи Запису:

en: Export Settings
uk_UA: Експортувати Налаштування

en: Select which Post Types you want to export your All in One SEO Pack meta data for.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
uk_UA: Оберіть які Типи Записів Ви хочете експортувати для Ваших мета даних All in One SEO Pack.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>

en: You may choose to export settings from active modules, and content from post data.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
uk_UA: Ви можете обрати для експорту налаштувань з активних модулів, та контент з даних запису.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>

en: Select a valid All in One SEO Pack ini file and click 'Import' to import options from a previous state or install of All in One SEO Pack.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
uk_UA: Оберіть дійсний файл конфігурації All in One SEO Pack і клікніть 'Імпортувати' для імпорту опцій з попереднього стану або інсталяції All in One SEO Pack.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/importer-exporter-module/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>

en: Please refer to the document for each tool for help in using these to debug your social meta.
uk_UA: Будь ласка, зверніться до документа для кожного інструменту для допомоги у використанні їх для налагодження вашої соціальної мета.

en: You should avoid duplicate social meta tags. You can use these free tools from Facebook and Twitter to validate your social meta and check for errors:
uk_UA: Вам варто уникати дублювання соціальних мета тегів. Ви можете використати ці безкоштовні інструменти з Facebook, Google і Twitter для валідації Ваших соціальних мета та перевірки на наявність помилок:

en: You may prefer to use the social meta tags that are being output by the other plugin(s) or theme. If so, then you should deactivate this Social Meta feature in All in One SEO Pack Feature Manager.
uk_UA: Ви можете надавати перевагу використанню соціальних мета тегів які надаються іншим  плагіном(плагінами) або темою. Якщо це так, то Вам необхідно деактивувати налаштування Соціальні Медіа в All in One SEO Pack у Менеджері Функцій.

en: No duplicate meta tags found.
uk_UA: Не знайдено жодних дубльованих мета тегів.

en: Duplicate %s Meta
uk_UA: Дублювати мета %s

en: Row %s not found; no rows were deleted.
uk_UA: Ряд %s не знайдено; жодного ряду не було видалено.

en: Unauthorized access; try reloading the page.
uk_UA: Несанкціонований доступ; спробуйте перезавантажити сторінку.

en: Generate and validate your robots.txt file to guide search engines through your site.
uk_UA: Генерувати та валідувати Ваш файл robots.txt для керівництва пошукових систем через ваш сайт.

en: Create and manage your XML Sitemaps using this feature and submit your XML Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
uk_UA: Створити та управляти Вашими Картами сайту у форматі XML за допомогою цієї функції та надати Вашу Карту сайту у форматі XML для Google, Bing/Yahoo та Ask.com.

en: Debug Warning: All in One SEO Pack meta data was included again from %s filter. Called %s times!
uk_UA: Попередження відладки: All in One SEO Pack мета інформація буда знову додана з %s фільтру. Визваний %s разів!

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! New since 2.2: Control who accesses your site with the new Robots.txt Editor and File Editor modules!  Enable them from the Feature Manager.  Remember to review your settings, we have added some new ones!
uk_UA: Дякуємо що користуєтесь останньою і найкращою All in One SEO Pack! Нове з версії 2.2: Контролюйте хто має доступ до Вашого сайту з новими модулями Редактор Robots.txt та Редактор файлів! Включіть їх за допомогою Менеджера функцій. Не забудьте переглянути Ваші налаштування, ми додали декілька нових!

en: Thank you for running the latest and greatest All in One SEO Pack ever! Please review your settings, as we're always adding new features for you!
uk_UA: Дякуємо що користуєтесь останньою і найкращою All in One SEO Pack! Будь ласка, передивіться Ваші налаштування, так як ми завжди додаємо нові можливості для Вас!

en: %%tax_%s%% - This post's associated %s taxonomy title
uk_UA: %%tax_%s%% - Цей пост пов'язано %s систематикою заголовку

en: %post_title% - The original title of the post.
uk_UA: %post_title% - Оригінальний заголовок запису.

en: Allows your authors to be identified by their Twitter usernames as content creators on the Twitter cards for their posts.
uk_UA: Дозволяє авторам ідентифікуватися своїми Twitter акаунтами в якості творців контенту на Twitter cards для своїх постів.

en: Use the rule builder below to add rules to create a new Robots.txt file.  If you already have a Robots.txt file you should use the File Editor feature in All in One SEO Pack to edit it or you can delete your current Robots.txt file and start a new one with the rule builder below.
uk_UA: Використовуйте конструктор правил нижче, щоб додати правила та створити новий файл Robots.txt. Якщо Ви вже маєте файл Robots.txt то Вам слід використати функцію Редагування Файлу в All in One SEO Pack для того щоб його відредагувати або Ви можете видалити поточний файл Robots.txt та розпочати новий за допомогою конструктора правил нижче.

en: All in One SEO Pack has detected that a plugin(s) or theme is also outputting social meta tags on your site. You can view this social meta in the source code of your site (check your browser help for instructions on how to view source code).
uk_UA: All in One SEO Pack виявив що плагін(и) або тема також видає соціальні мета позначки на Вашому сайті. Ви можете переглянути ці соціальні мета у початковому коді Вашого сайту (перевірте Помічника Вашого браузера для отримання інструкції як переглянути початковий код)

en: Automatically generate article tags for Facebook type article when not provided.
uk_UA: Автоматично генерувати позначки статей для Facebook статей, коли не задано.

en: Use keywords in generated article tags.
uk_UA: Використовувати ключові слова для генерації позначок статті.

en: Use categories in generated article tags.
uk_UA: Використовувати категорії для генерації позначок статті.

en: Use post tags in generated article tags.
uk_UA: Використовувати позначки записів для генерації позначок статті.

en: Automatically Generate Article Tags
uk_UA: Автоматично генерувати позначки до статей

en: Use Keywords In Article Tags
uk_UA: Використовувати ключові слова в позначках до статей

en: Use Categories In Article Tags
uk_UA: Використовувати категорії в позначках статті

en: Use Post Tags In Article Tags
uk_UA: Використовувати позначки публікацій в позначках статті

en: Article Tags
uk_UA: Позначки статті

en: Select the default type of Twitter Card to display.
uk_UA: Виберіть тип відображення Twitter Card за замовчуванням.

en: Reset ALL Settings to Defaults
uk_UA: Скинути ВСІ налаштування за замовчуванням

en: Reset General Settings to Defaults
uk_UA: Скинути загальні налаштування за замовчуванням

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

en: Description
uk_UA: Опис

en: Specify Publisher URL:
uk_UA: Вказати URL Видавця:

en: Canonical URLs:
uk_UA: Канонічні URL:

en: Enhanced Ecommerce:
uk_UA: Покращена Ecommerce:

en: Enhanced Link Attribution:
uk_UA: Покращене посилання авторства:

en: Anonymize IP Addresses:
uk_UA: Анонімізація IP-адрес:

en: Additional Domains:
uk_UA: Додаткові домени:

en: Track Multiple Domains:
uk_UA: Відстежувати кілька доменів:

en: Tracking Domain:
uk_UA: Відстеження домену:

en: Advanced Analytics Options:
uk_UA: Розширені настройки аналітики:

en: Display Google Authorship:
uk_UA: Відображати Google авторство:

en: Advanced Authorship Options:
uk_UA: Розширені налаштування авторства:

en: Google Plus Default Profile:
uk_UA: Профіль в Google+:

en: Disable Google Plus Profile:
uk_UA: Відключити профіль Google+:

en: Pinterest Site Verification:
uk_UA: Pinterest верифікація:

en: Display Menu At The Top:
uk_UA: Відображати меню у верхній панелі:

en: Display Menu In Admin Bar:
uk_UA: Відображати меню в адмін панелі:

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Google Settings
uk_UA: Налаштування Google

en: Webmaster Verification
uk_UA: Верифікація вебмайстра

en: Display Settings
uk_UA: Налаштування відображення

en: Title Settings
uk_UA: Налаштування заголовків

en: Keyword Settings
uk_UA: Налаштування ключів

en: Home Page Settings
uk_UA: Налаштування головної сторінки

en: Disable Google Analytics
uk_UA: Відключити Google Analytics

en: Disable on this page/post
uk_UA: Відключити для цієї сторінки/запису

en: Exclude From Sitemap
uk_UA: Виключити з карти сайту

en: Custom Canonical URL
uk_UA: Користувацькі канонічні URL

en: Keywords (comma separated)
uk_UA: Ключові слова (розділяти комами)

en: Custom Post Type Settings
uk_UA: Налаштування для користувацьких типів записів

en: Upgrade to All in One SEO Pack Pro Version
uk_UA: Оновитися до All in One SEO Pack Pro версії

en: Log important events:
uk_UA: Вести журнал подій:

en: Additional Blog Page Headers:
uk_UA: Дод. заголовки головної сторінки (блог):

en: Additional Front Page Headers:
uk_UA: Дод. заголовки головної сторінки (статичної):

en: Additional Page Headers:
uk_UA: Дод. заголовки сторінок:

en: Additional Post Headers:
uk_UA: Дод. заголовки записів:

en: Exclude Pages:
uk_UA: Виключити сторінки:

en: Unprotect Post Meta Fields:
uk_UA: Незахищені МЕТА-поля:

en: Use Schema.org Markup
uk_UA: Використовувати розмітку Schema.org

en: Never Shorten Long Descriptions:
uk_UA: Ніколи не скорочувати довгі описи:

en: Remove Descriptions For Paginated Pages:
uk_UA: Видалити описи зі сторінок з пагінацією:

en: Run Shortcodes In Autogenerated Descriptions:
uk_UA: Використовувати шорткоди в авто-генеруючих описах:

en: Autogenerate Descriptions:
uk_UA: Авто-генеруючі описи:

en: Use nofollow for paginated pages/posts:
uk_UA: Використовувати nofollow для сторінок/записів з пагінацією:

en: Use noindex for paginated pages/posts:
uk_UA: Використовувати noindex для сторінок/записів з пагінацією:

en: Use noindex for Taxonomy Archives:
uk_UA: Використовувати noindex для архівів таксономії:

en: Use noindex for the 404 page:
uk_UA: Використовувати noindex для 404 сторінки:

en: Use noindex for the Search page:
uk_UA: Використовувати noindex для сторінки пошуку:

en: Use noindex for Tag Archives:
uk_UA: Використовувати noindex для архівів позначок:

en: Use noindex for Author Archives:
uk_UA: Використовувати noindex для архівів авторів:

en: Use noindex for Date Archives:
uk_UA: Використовувати noindex для архівів дат:

en: Use noindex for Categories:
uk_UA: Використовувати noindex для категорій:

en: Dynamically Generate Keywords for Posts Page/Archives:
uk_UA: Генерувати динамічно ключові слова для сторінки з публікаціями/архівів:

en: Use Tags for META keywords:
uk_UA: Використовувати позначки як ключі:

en: Use Categories for META keywords:
uk_UA: Використовувати категорії як ключі:

en: Track Outbound Links:
uk_UA: Відстежувати вихідні посилання:

en: Exclude Users From Tracking:
uk_UA: Виключити користувачів з відстеження:

en: Display Advertiser Tracking:
uk_UA: Показувати відстеження рекламодавців:

en: Display Publisher Meta on Front Page:
uk_UA: Відображати тег Видавець (publisher) на головній сторінці:

en: Specify A Preferred Name:
uk_UA: Вкажіть переважну назву:

en: Set Preferred Site Name:
uk_UA: Встановіть переважну назву сайту:

en: Display Sitelinks Search Box:
uk_UA: Відображати посилання сайту в пошуковому вікні:

en: Bing Webmaster Center:
uk_UA: Центр веб-майстра Bing:

en: Google Webmaster Tools:
uk_UA: Інструменти веб-майстра Google:

en: Show Column Labels for Custom Post Types:
uk_UA: Показувати налаштування SEO для користувацьких типів записів:

en: Custom titles:
uk_UA: Свої заголовки:

en: Default to NOFOLLOW:
uk_UA: За замовчуванням NOFOLLOW:

en: Default to NOINDEX:
uk_UA: За замовчуванням NOINDEX:

en: Enable Advanced Options:
uk_UA: Включити розширені опції:

en: SEO on only these post types:
uk_UA: SEO тільки для цих типів записів:

en: SEO for Custom Post Types:
uk_UA: SEO для користувацьких типів записів:

en: Paged Format:
uk_UA: Формат для навігації:

en: 404 Title Format:
uk_UA: Формат заголовків сторінки 404:

en: Description Format
uk_UA: Формат опису

en: Search Title Format:
uk_UA: Формат заголовків сторінки пошуку:

en: Tag Title Format:
uk_UA: Формат заголовків позначок:

en: Author Archive Title Format:
uk_UA: Формат заголовків архівів авторів:

en: Date Archive Title Format:
uk_UA: Формат заголовків архівів дат:

en: Archive Title Format:
uk_UA: Формат заголовків архівів:

en: Category Title Format:
uk_UA: Формат заголовків категорій:

en: Post Title Format:
uk_UA: Формат заголовків записів:

en: Page Title Format:
uk_UA: Формат заголовків сторінок:

en: Home Page Title Format:
uk_UA: Формат заголовку головної сторінки:

en: Use Original Title:
uk_UA: Використовувати Оригінальний Заголовок:

en: Force Rewrites:
uk_UA: Примусовий перезапис:

en: Rewrite Titles:
uk_UA: Перезаписувати заголовки:

en: Enable Custom Canonical URLs:
uk_UA: Включити користувацькі канонічні URL:

en: No Pagination for Canonical URLs:
uk_UA: Заборонити пагінацію для канонічних URL:

en: Use Static Front Page Instead
uk_UA: Використовувати (замість) статичну головну сторінку

en: Home Keywords (comma separated):
uk_UA: Ключові слова головної сторінки (розділяти комами):

en: Use Keywords:
uk_UA: Використовувати ключові слова:

en: Home Description:
uk_UA: Опис головної стор.:

en: Home Title:
uk_UA: Заголовок головної стор.:

en: Disable Google Analytics on this page.
uk_UA: Відключити Google Analytics на сторінці.

en: Disable SEO on this page.
uk_UA: Відключити SEO для сторінки.

en: Don't display this page in the sitemap.
uk_UA: Не відображати цю сторінку в карті сайту.

en: Preview Snippet
uk_UA: Фрагмент сніппету

en: Check this box to ask search engines not to follow links from this page.
uk_UA: Відмітьте це щоби попросити пошукові системи не переходити по посиланням з цієї сторінки.

en: Check this box to ask search engines not to index this page.
uk_UA: Відмітьте цей прапорець щоби попросити пошукові системи не індексувати цю сторінку.

en: Override the canonical URLs for this post.
uk_UA: Перевизначити канонічні URLи для цього запису.

en: A comma separated list of your most important keywords for this page that will be written as META keywords.
uk_UA: Розділений комами список найважливіших ключових слів для цієї сторінки який буде записаний як МЕТА ключові слова.

en: The META description for this page. This will override any autogenerated descriptions.
uk_UA: Мета опис для цієї сторінки. Це перевизначить будь-які згенеровані автоматично описи.

en: A custom title that shows up in the title tag for this page.
uk_UA: Індивідуальний заголовок, який буде відображатися в тезі заголовку для цієї сторінки.

en: A preview of what this page might look like in search engine results.
uk_UA: Попередній перегляд як Ваша сторінка може виглядати в результатах пошукових систем.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Pages. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
uk_UA: Те що Ви введете сюди буде скопійовано дослівно в заголовок всіх Сторінок. Ви можете вводити будь-які додаткові заголовки сюди, навіть посилання на таблиці стилів.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Posts. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
uk_UA: Те що Ви введете сюди буде скопійовано дослівно в заголовок всіх Записів. Ви можете вводити будь-які додаткові заголовки сюди, навіть посилання на таблиці стилів.

en: Check this to unprotect internal postmeta fields for use with XMLRPC. If you don't know what that is, leave it unchecked.
uk_UA: Відмітьте це щоби не захищати внутрішні поля мета записів для використання XMLRPC. Якщо Ви не знаєте що це, залиште невідміченим.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the home page if you have Front page displays your latest posts selected in Settings, Reading.  It will also be copied verbatim to the header on the Posts page if you have one set in Settings, Reading. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
uk_UA: Те що Ви введете сюди буде скопійовано дослівно в заголовок домашньої сторінки, якщо Ви маєте Головну сторінку, яка відображає Ваші останні записи обрані в Налаштуваннях, Читання. Це також буде скопійовано дослівно в заголовок на сторінки записів якщо Ви це задали в Налаштуваннях, Читання. Ви можете ввести будь-які додаткові заголовки сюди, навіть посилання на таблиці стилів.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the front page if you have set a static page in Settings, Reading, Front Page Displays. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets. This will fall back to using Additional Page Headers if you have them set and nothing is entered here.
uk_UA: Те що Ви введете сюди буде скопійовано дослівно в заголовок всіх головних сторінок, якщо Ви задасте статичну сторінку в Налаштуваннях, Читання, Відображення Головної сторінки. Ви можете вводити будь-які додаткові заголовки сюди, навіть посилання на таблиці стилів. Це повернеться при використанні Заголовків додаткових сторінок якщо Ви їх задасте і нічого не ввівши сюди.

en: Enter a comma separated list of pages here to be excluded by All in One SEO Pack.  This is helpful when using plugins which generate their own non-WordPress dynamic pages.  Ex: <em>/forum/, /contact/</em>  For instance, if you want to exclude the virtual pages generated by a forum plugin, all you have to do is add forum or /forum or /forum/ or and any URL with the word \"forum\" in it, such as http://mysite.com/forum or http://mysite.com/forum/someforumpage here and it will be excluded from All in One SEO Pack.
uk_UA: Введіть список сторінок, розділений комами, який необхідно виключити з All in One SEO Pack. Це корисно при використанні плагінів, які генерують власні не-WordPress динамічні сторінки. Приклад: <em>/forum/, /contact/</em> Наприклад, якщо Ви бажаєте виключити віртуальні сторінки згенеровані плагіном форуму, все що Вам необхідно зробити - це додати forum чи /forum чи /forum/ чи і будь-який URL зі словом "forum" в ньому, такий як http://mysite.com/forum чи http://mysite.com/forum/someforumpage сюди і його буде вилучено з All in One SEO Pack.

en: Check this to support Schema.org markup, i.e., itemprop on supported metadata.
uk_UA: Відмітьте це щоби підтримати розмітку Schema.org, тобто itemprop мета даних, що підтримуються.

en: Check this to prevent your Description from being truncated regardless of its length.
uk_UA: Відмітьте це щоби запобігти скороченню Вашого опису незалежно від його довжини.

en: Check this and your Meta Descriptions will be removed from page 2 or later of paginated content.
uk_UA: Відмітьте це і Ваш Мета опис буде видалено зі сторінки 2 та наступного пронумерованого контенту.

en: Check this and shortcodes will get executed for descriptions auto-generated from content.
uk_UA: Відмітьте це і короткі коди будуть використані для згенерованих автоматично описів з контенту.

en: Check this to ask search engines not to follow links from paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
uk_UA: Відмітьте це щоби попросити пошукові системи не переходити по посиланням з пронумерованих сторінок/записів. Корисно для уникання дублювання контенту.

en: Check this to ask search engines not to index paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
uk_UA: Відмітьте це щоби попросити пошукові системи не індексувати пронумеровані сторінки/записи. Корисно для уникання дублювання контенту.

en: Check this to ask search engines not to index custom Taxonomy archive pages. Useful for avoiding duplicate content.
uk_UA: Відмітьте це щоби попросити пошукові системи не індексувати налаштовані Сторінки архіву таксономії. Корисно для уникання дублювання контенту.

en: Check this to ask search engines not to index the 404 page.
uk_UA: Відмітьте це щоби попросити пошукові системи не індексувати сторінку 404.

en: Check this to ask search engines not to index the Search page. Useful for avoiding duplicate content.
uk_UA: Відмітьте це щоби попросити пошукові системи не індексувати Пошукову сторінку. Корисно для уникання дублювання контенту.

en: Check this to ask search engines not to index Tag Archives. Useful for avoiding duplicate content.
uk_UA: Відмітьте це щоби попросити пошукові системи не індексувати Архіви тегу. Корисно для уникання дублювання контенту.

en: Check this to ask search engines not to index Author Archives. Useful for avoiding duplicate content.
uk_UA: Відмітьте це щоби попросити пошукові системи не індексувати Архіви автора. Корисно для уникання дублювання контенту.

en: Check this to ask search engines not to index Date Archives. Useful for avoiding duplicate content.
uk_UA: Відмітьте цей прапорець щоби попросити пошукові системи не індексувати Архіви даних. Корисно для запобігання дублювання контенту.

en: Check this to ask search engines not to index Category Archives. Useful for avoiding duplicate content.
uk_UA: Відмітьте це щоби попросити пошукові системи не індексувати Категорії архіву. Корисно для уникання дублювання контенту.

en: Set the default NOFOLLOW setting for each Post Type.
uk_UA: Задайте налаштування NOFOLLOW за замовчуванням для кожного Типу запису.

en: Set the default NOINDEX setting for each Post Type.
uk_UA: Задайте налаштування NOINDEX за замовчуванням для кожного Типу запису.

en: This enables support for the Enhanced Ecommerce in Google Analytics.
uk_UA: Це включає підтримку для Ecommerce в Google Analytics.

en: This enables support for the Enhanced Link Attribution in Google Analytics.
uk_UA: Це включає підтримку для Enhanced Link Attribution в Google Analytics.

en: Check this if you want to track outbound links with Google Analytics.
uk_UA: Натисніть це якщо бажаєте відстежити вихідні посилання з Google Analytics.

en: Exclude logged-in users from Google Analytics tracking by role.
uk_UA: Виключити відстеження користувачів, які ввійшли через Google Analytics за роллю.

en: This enables support for the Display Advertiser Features in Google Analytics.
uk_UA: Це вмикає підтримку для Display Advertiser Features в Google Analytics.

en: This enables support for IP Anonymization in Google Analytics.
uk_UA: Це вмикає підтримку для IP Anonymization в Google Analytics.

en: Add a list of additional domains to track here.  Enter one domain name per line without the http://.
uk_UA: Додайте список додаткових доменів для відстеження тут. Введіть одне ім'я домену в кожну лінія без http://.

en: Use this option to enable tracking of multiple or additional domains.
uk_UA: Використайте цю опцію щоби включити відстеження багатьох або додаткових доменів.

en: Enter your domain name without the http:// to set your cookie domain.
uk_UA: Введіть ім'я Вашого домену без http:// щоби задати cookie домену.

en: Check to use advanced Google Analytics options.
uk_UA: Відмітьте щоби використати продвинуті опції Google Analytics.

en: Enter your Google Analytics ID here to track visitor behavior on your site using Google Analytics.
uk_UA: Введіть тут Google Analytics ID щоби відстежити поведінку відвідувача Вашого сайту використовуючи Google Analytics.

en: Press the connect button to connect with Google Analytics; or if already connected, press the disconnect button to disable and remove any stored analytics credentials.
uk_UA: Натисніть кнопку зв'язати щоби зв'язати з Google Analytics; або якщо вже зв'язано, натисніть кнопку роз'єднати щоби вимкнути та видалити будь-які збережені аналітичні облікові дані.

en: Add markup to tell Google the preferred name for your website.
uk_UA: Додайте розмітку щоби повідомити Google бажане ім'я для Вашого веб-сайту.

en: Add markup to display the Google Sitelinks Search Box next to your search results in Google.
uk_UA: Додати розмітку щоби показати Google Sitelinks Search Box наступними після результатів в Google.

en: Enable this to display advanced options for controlling Google Plus authorship information on your website.
uk_UA: Включити це щоби відображати продвинуті опції для контролю інформації про авторство Google Plus на Вашому веб-сайті.

en: Check this to remove the Google Plus field from the user profile screen.
uk_UA: Відмітьте це щоб видалити поле Google Plus з екрану профайлу користувача.

en: Enter your Google+ Profile URL here to add the rel=“author” tag to your site for Google authorship. It is recommended that the URL you enter here should be your personal Google+ profile.  Use the Advanced Authorship Options below if you want greater control over the use of authorship.
uk_UA: Введіть Ваш URL профайлу Google+ URL сюди щоб додати тег rel=“author” на Ваш сайт для авторства на Google. Рекомендовано щоби URL, який Ви тут введете був Вашим особистим профайлом Google+. Використовуйте Продвинуті опції авторства нижче якщо бажаєте більшого контролю над використанням авторства.

en: Enter your verification code here to verify your site with Pinterest.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
uk_UA: Введіть Ваш код перевірки тут для підтвердження Вашого сайту для Pinterest.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/pinterest-site-verification/' target='_blank'>Натисніть сюди для документації для цього налаштуванняg</a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Bing Webmaster Tools.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
uk_UA: Введіть Ваш код перевірки тут для підтвердження Вашого сайту для Bing Webmaster Tools.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/bing-webmaster-verification/' target='_blank'>Натисніть сюди для документації для цього налаштування</a>

en: Enter your verification code here to verify your site with Google Webmaster Tools.<br /><a href='https://semperplugins.com/documentation/google-webmaster-tools-verification/' target='_blank'>Click here for documentation on this setting</a>
uk_UA: Введіть Ваш код перевірки тут для підтвердження Вашого сайту для Google Webmaster Tools.<br /><a href='http://semperplugins.com/documentation/google-webmaster-tools-verification/' target='_blank'>Натисніть сюди для документації для цього налаштування</a>

en: Check this to move the All in One SEO Pack menu item to the top of your WordPress Dashboard menu.
uk_UA: Відмітьте це для перенесення пункту меню All in One SEO Pack на верхівку Вашої панелі керування WordPress.

en: Check this to add All in One SEO Pack to the Admin Bar for easy access to your SEO settings.
uk_UA: Відмітьте це для додання All in One SEO Pack до Admin Bar для легкого доступу до Ваших налаштувань SEO.

en: This lets you select which screens display the SEO Title, SEO Keywords and SEO Description columns.
uk_UA: Це дозволяє Вам обрати які екрани відображати Заголовку SEO, Ключовим словам SEO та Колонкам описання SEO.

en: This allows you to set the title tags for each Custom Post Type.
uk_UA: Це дозволить Вам задати тег заголовку для кожного Налаштованого типу посту.

en: Use these checkboxes to select which Post Types you want to use All in One SEO Pack with.
uk_UA: Використайте прапорці для обрання який Тип посту Ви хочете застосувати для All in One SEO Pack.

en: This will show or hide the advanced options for SEO for Custom Post Types.
uk_UA: Це буде показувати або заховає продвинуті опції для SEO для Налаштованих типів записів.

en: Check this if you want to use All in One SEO Pack with any Custom Post Types on this site.
uk_UA: Відмітьте це якщо Ви бажаєте використати All in One SEO Pack з будь-якими Налаштованими типами постів на цьому сайті.

en: %page% - The page number
uk_UA: %page% - Номер сторінки

en: The following macros are supported:
uk_UA: Підтримуються наступні макроси:

en: This string gets appended/prepended to titles of paged index pages (like home or archive pages).
uk_UA: Цей рядок додається / додається спереду до заголовків сторінок проіндексованих сторінок (наприклад, домашньої або сторінок архіву).

en: %404_title% - Additional 404 title input"
uk_UA: %404_title% - Додатковий заголовок входу 404"

en: %request_words% - The URL path in human readable form, like "Url That Does Not Exist"
uk_UA: %request_words% - Шлях URL в формі читання для людини, наприклад "Url який не існує"

en: %request_url% - The original URL path, like "/url-that-does-not-exist/"
uk_UA: %request_url% - Оригінальний шлях URL, наприклад "/url-that-does-not-exist/"

en: This option allows you to control which types of pages you want to display rel=\"author\" on for Google authorship. The options include the Front Page (the homepage of your site), Posts, Pages, and any Custom Post Types. The Everywhere Else option includes 404, search, categories, tags, custom taxonomies, date archives, author archives and any other page template.
uk_UA: Ця опція дозволяє контролювати, на яких типах сторінок буде присутній rel=\"author\" для Google-авторства. Варіанти включають в себе головну сторінку (домашня сторінка вашого сайту), записи, сторінки, і будь-які користувацькі типи записів. Скрізь, включно зі сторінками 404, пошук, категорії, позначки, користувацькі таксономії, архіви дат, архіви авторів і будь-які інші шаблони сторінки.

en: This option allows you to control whether rel=\"publisher\" is displayed on the homepage of your site. Google recommends using this if the site is a business website.
uk_UA: Цей параметр дозволяє вказати, чи повинен атрибут rel=\"publisher\" бути присутнім на головній сторінці сайту. Google рекомендує використовувати це, якщо даний сайт є комерційним.

en: The Google+ profile you enter here will appear on your homepage only as the rel=\"publisher\" tag. It is recommended that the URL you enter here should be the Google+ profile for your business.
uk_UA: Профіль Google+, який ви тут введете, буде відображатися на вашій домашній сторінці тільки в якості атрибутів rel=\"publisher\". Рекомендується, щоб URL, який тут вводиться, вказував на профіль Google+ для вашого бізнесу.

en: This controls the format of the title tag for the 404 page.<br />The following macros are supported:
uk_UA: Це контролює формат заголовку тегу для сторінки 404.<br />Підтримуються наступні макроси:

en: %wp_title% - The original WordPress title, e.g. post_title for posts
uk_UA: %wp_title% - Оригінальний заголовок wordpress, наприклад post_title для постів

en: This controls the format of Meta Descriptions.The following macros are supported:
uk_UA: Це контролює формат Мета опису. Підтримуються наступні макроси:

en: %search% - What was searched for
uk_UA: %search% - Що шукали

en: This controls the format of the title tag for the Search page.<br />The following macros are supported:
uk_UA: Це контролює формат назви тегу для сторінки пошуку.<br />Підтримуються наступні макроси:

en: %tag% - The name of the tag
uk_UA: %tag% - Назва тегу

en: This controls the format of the title tag for Tag Archives.<br />The following macros are supported:
uk_UA: Це контролює формат назви тегу для архіву тегів.<br />Підтримуються наступні макроси:

en: %author% - The original archive title given by wordpress, e.g. "Steve" or "John Smith"
uk_UA: %author% - Оригінал заголовку архіву, який задав wordpress, наприклад "Steve" чи "John Smith"

en: This controls the format of the title tag for Author Archives.<br />The following macros are supported:
uk_UA: Це контролює формат заголовку тегу архівів автора.<br />Підтримуються наступні макроси:

en: %year% - The original archive year given by wordpress, e.g. "2007"
uk_UA: %year% - Оригінальний рік архіву даний wordpress, наприклад "2007"

en: %month% - The original archive month given by wordpress, e.g. "August"
uk_UA: %month% - Оригінальний місяць архіву даний  wordpress, наприклад "Серпень"

en: %day% - The original archive day given by wordpress, e.g. "17"
uk_UA: %day% - Оригінальний день архіву даний wordpress, наприклад "17"

en: %date% - The original archive title given by wordpress, e.g. "2007" or "2007 August"
uk_UA: %date% - Оригінальна назва архіву дана wordpress, наприклад "2007" чи "2007 Серпень"

en: This controls the format of the title tag for Date Archives.<br />The following macros are supported:
uk_UA: Це контролює формат тегу назви для архіву дат.<br />Підтримуються наступні макроси:

en: %archive_title - The original archive title given by wordpress
uk_UA: %archive_title - Оригінальний заголовок архіву даний wordpress

en: This controls the format of the title tag for Custom Post Archives.<br />The following macros are supported:
uk_UA: Це контролює формат тегу заголовку для Архіву налаштованих записів.<br />Підтримуються наступні макроси:

en: %category_description% - The description of the category
uk_UA: %category_description% - Опис категорії

en: %category_title% - The original title of the category
uk_UA: %category_title% - Оригінальна назва категорії

en: This controls the format of the title tag for Category Archives.<br />The following macros are supported:
uk_UA: Це контролює формат тегу заголовку для категорії архівів.<br />Підтримуються наступні макроси:

en: %post_author_lastname% - This post's author' last name (capitalized)
uk_UA: %post_author_lastname% - Прізвище автора цього запису (з великої літери)

en: %post_author_firstname% - This post's author' first name (capitalized)
uk_UA: %post_author_firstname% - Ім'я автора цього запису (з великої літери)

en: %post_author_nicename% - This post's author' nicename
uk_UA: %post_author_nicename% - Гарне ім'я автора цього запису

en: %post_author_login% - This post's author' login
uk_UA: %post_author_login% - Логін автора цього запису

en: %category% - Alias for %category_title%
uk_UA: %category% - Інше ім'я для %category_title%

en: %category_title% - The (main) category of the post
uk_UA: %category_title% - Категорія (основна) посту

en: %post_title% - The original title of the post
uk_UA: %post_title% - Оригінальна назва посту

en: This controls the format of the title tag for Posts.<br />The following macros are supported:
uk_UA: Це контролює формат тегу заголовку для записів.<br />Підтримуються наступні макроси:

en: This controls the format of the title tag for Pages.<br />The following macros are supported:
uk_UA: Це контролює формат тегу заголовку для сторінок.<br />Підтримуються наступні макроси:

en: %page_author_lastname% - This page's author' last name (capitalized)
uk_UA: %page_author_lastname% - Прізвище автора цієї сторінки (з великої літери)

en: %page_author_firstname% - This page's author' first name (capitalized)
uk_UA: %page_author_firstname% - Ім'я автора цієї сторінки (з великої літери)

en: %page_author_nicename% - This page's author' nicename
uk_UA: %page_author_nicename% - Гарне ім'я автора цієї сторінки

en: %page_author_login% - This page's author' login
uk_UA: %page_author_login% - Логін автора цієї сторінки

en: %page_title% - The original title of the page
uk_UA: %page_title% - Оригінальна назва сторінки

en: %blog_description% - Your blog description
uk_UA: %blog_description% - Опис Вашого блогу

en: %blog_title% - Your blog title
uk_UA: %blog_title% - Заголовок Вашого блогу

en: This controls the format of the title tag for your Home Page.<br />The following macros are supported:
uk_UA: Це контролює формат заголовку тегу для Вашої домашньої сторінки.<br />Підтримуються наступні макроси:

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
uk_UA: Відмітьте це якщо хочете використати категорії для заданого посту як Мета ключові слова для цього посту (додатково до будь-яких ключових слів заданих в полі Редагувати запис).

en: Note that this is all about the title tag. This is what you see in your browser's window title bar. This is NOT visible on a page, only in the title bar and in the source code. If enabled, all page, post, category, search and archive page titles get rewritten. You can specify the format for most of them. For example: Using the default post title format below, Rewrite Titles will write all post titles as 'Post Title | Blog Name'. If you have manually defined a title using All in One SEO Pack, this will become the title of your post in the format string.
uk_UA: Зауважте що все це про назву тегу. Це те що Ви бачите у Вашому заголовку вікна браузера. Якщо ввімкнути, то всі назви сторінки, записи, категорії, пошуки та архівні сторінки будуть переписані. Ви можете задати формат для більшості з них. Наприклад: Використовуючи формат назви посту за замовчуванням нижче, Переписати назви запише всі назви постів як 'Назва посту | Назва блогу'. Якщо Ви визначили вручну назву використовуючи All in One SEO Pack, це стане назвою Вашого посту у формі рядка.

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page.  If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
uk_UA: Відмітьте це якщо хочете використати ключові слова на Вашій сторінці запису (задати в налаштуваннях  WordPress основні Налаштування, Читання, Відображення титульної сторінки) та Ваші архівні сторінки будуть динамічно згенеровані з ключових слів посту, які відображається на цій сторінці. Якщо не відмітити, то будуть використані ключові слова задані в полі редагування сторінки для записів сторінки.

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
uk_UA: Ця опція дозволяє Вам перемикати використання ключових слів по всьому сайту.

en: Checking this option uses the title, description, and keywords set on your static Front Page.
uk_UA: Відмічаючи цю опцію буде використана назва, опис, і ключові слова задані на Вашій статичній титульній сторінці.

en: Enter a comma separated list of your most important keywords for your site that will be written as Meta Keywords on your homepage. Do not stuff everything in here.
uk_UA: Введіть список найбільш важливих ключових слів, для Вашого веб-сайту, розділених комами, які будуть записані як Мета ключові слова для Вашої домашньої сторінки. Не вводьте все сюди.

en: This will be the Meta Description for your homepage. This is independent of any other option. The default is no Meta Description at all if this is not set.
uk_UA: Це буде Мета опис Вашої домашньої сторінки. Це не залежить від будь-яко іншої опції. За замовчуванням Мета опис не задано.

en: As the name implies, this will be the Meta Title of your homepage. This is independent of any other option. If not set, the default Site Title (found in WordPress under Settings, General, Site Title) will be used.
uk_UA: Так як назва впливає, це буде Мета назва Вашої домашньої сторінки. Це не залежить від будь-яко іншої опції. Якщо не задано, то буде використана Назва сайту за замовчуванням (можна знайти в розділі налаштування WordPress, основні налаштування, назва сайту).

en: Check this and All in One SEO Pack will create a log of important events (all-in-one-seo-pack.log) in its plugin directory which might help debugging. Make sure this directory is writable.
uk_UA: Відмітьте це і All in One SEO Pack створить журнал важливих подій (all-in-one-seo-pack.log) в каталозі плагінів, які можуть використовуватися при налагодженні. Переконайтеся, що цей каталог доступний для запису.

en: Use wp_title to get the title used by the theme; this is disabled by default. If you use this option, set your title formats appropriately, as your theme might try to do its own title SEO as well.
uk_UA: Використовувати wp_title для отримання назви, яку використовує тема; ця функція вимкнена за замовчуванням. Якщо Ви використовуєте цю опцію, задайте Ваші формати сайту відповідно, так як Ваша тема може також намагатися створити свою назву SEO.

en: Checking this option will allow you to customize Canonical URLs for specific posts.
uk_UA: Відмічання цієї опції дозволить Вам налаштувати канонічні URLи для конкретних записів.

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
uk_UA: Відзначте, щоб позначки для даного запису використовувалися як ключові слова для неї ж (на додаток до будь-яким ключовим словам, зазначеним на екрані редагування запису).

en: Checking this option will set the Canonical URL for all paginated content to the first page.
uk_UA: Відмічання цієї опції задасть канонічні URL для всього пронумерованого контенту для першої сторінки.

en: General Settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: Bad Bot Blocker
uk_UA: Блокувальник шкідливих ботів

en: %s Plugin Options
uk_UA: Налаштування плагіна %s

en: No requests yet.
uk_UA: Поки, запитів немає.

en: Log Of Blocked Bots
uk_UA: Журнал блокованих ботів

en: Referer Blocklist
uk_UA: Чорний список реферерів

en: User Agent Blocklist
uk_UA: Чорний список користувацьких агентів

en: Track Blocked Bots
uk_UA: Відстеження блокованих ботів

en: This is the list of disallowed referers used for blocking bad bots.
uk_UA: Це список заборонених реферерів, який використовується для блокування шкідливих ботів.

en: This is the list of disallowed user agents used for blocking bad bots.
uk_UA: Це список заборонених користувацьких агентів, що використовується для блокування шкідливих ботів.

en: Log and show recent requests from blocked bots.
uk_UA: Журналювання і відображення останніх запитів від заблокованих ботів.

en: Block requests from user agents that are known to misbehave with 503.
uk_UA: Блокування запитів від користувацьких агентів, які відомі пустощами з 503.

en: Blocked bot with IP %s -- matched referer %s found in blocklist.
uk_UA: Заблоковані бот з IP %s -- matched referer %s знайдено в чорному списку.

en: Blocked bot with IP %s -- matched user agent %s found in blocklist.
uk_UA: Заблоковані бот з IP %s -- matched user agent %s знайдено в чорному списку.

en: Shows log of most recent requests from blocked bots. Note: this will not track any bots that were already blocked at the web server / .htaccess level.
uk_UA: Показати журнал останніх запитів від блокованих ботів. Зауважте: це не відстежує ботів, які вже були блоковані на веб сервері, на рівні / .htaccess.

en: Check this to edit the list of disallowed user agents for blocking bad bots.
uk_UA: Відмітьте це для редагування списку недозволенних агентів користувачів для блокування поганих ботів.
